İntihar değil, seçim çalışması!

Saadet Partisi milletvekili adayları İbrahim Bıyıklı ve Av. Fatih Polat, seçim çalışmaları kapsamında Kandıra’ya gitti. Sahadaki çalışmaları tüm Kocae...

Saadet Partisi milletvekili adayları İbrahim Bıyıklı ve Av. Fatih Polat, seçim çalışmaları kapsamında Kandıra’ya gitti. Sahadaki çalışmaları tüm Kocaeli’de ses getiren Milli İttifak’ın adayları, halk ile sıcak bağ kurabilmek için her yolu deniyorlar.

 

İNŞAATIN TEPESİNE ÇIKTILAR

Kandıra’da çalışırken bir inşaatın tepesinde çalışan işçileri gören Av. Fatih Polat ve İbrahim Bıyıklı inşaat işçilerinin de desteğini almak için inşaatın tepesine çıktılar. İş ve işçi hakları hakkında partisinin politikalarından bahseden adaylar inşaat çalışanlarının destek sözlerini almadan aşağı inmediler.


OYUM SENİN

Milletvekili adaylarının yanlarına çıkmasına şaşıran adı Serkan olan bir işçi: “Son 4 seçimdir oy kullanıyorum. Bugüne kadar çok milletvekili adayı gördüm inşaatta çalışırken aşağıdan geçen vekil adayları en iyi ihtimalle bize selam verirlerdi. Siz bizleri görüp aşağıdan buraya kadar çıkıp oy istemeye geldiğiniz için ilk defa Saadet Partisine oy vereceğim” dedi.

26 Mayıs 2015 Kocaeli- Siyaset


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR