Topaca’dan birlik mesajı

Vali Ercan Topaca, yeni yıl mesajı yayınladı. Birlik ve beraberlik vurgusu yapan Topaca’nın mesajı şöyle; Ülkemiz, milletimiz ve ilimiz için güzel gel...

BÜYÜT
Vali Ercan Topaca, yeni yıl mesajı yayınladı. Birlik ve beraberlik vurgusu yapan Topaca’nın mesajı şöyle; Ülkemiz, milletimiz ve ilimiz için güzel gelişmelerin yaşandığı 2013 yılını geride bırakarak, 2014 yılına girmenin sevinç ve mutluluğunu yaşıyoruz. Yeni umutlarla karşıladığımız 2014 yılının; ilimize, ülkemize ve tüm insanlığa hayırlar getirmesini, sağlık, afiyet ve bereket dolu bir yıl olmasını ve sorunların çözümü için yeni bir başlangıç oluşturmasını temenni ediyorum.


DÜNYA İLE BÜTÜNLEŞME

Fert ve millet olarak 2014 yılından beklentimiz, kardeşliğimizi yücelterek, birlik ve beraberliğimizi pekiştirerek ülkemizi dünyanın güçlü ve itibarlı bir ülkesi haline getirmektir. Gücümüze inanarak, umudumuzu canlı tutarak, karamsarlığa kapılmadan çağdaş dünyayla bütünleşme yolunda emin adımlarla ilerlemek ortak hedefimizdir. Yeni yılda da huzura ve başarıya olan inancımızı tazeleyerek, beklentilerimize ulaşmak için toplumun tüm kesimleri ile el ele vererek, Kocaeli’yi hak ettiği noktaya taşımak için azimle çalışmaya devam edeceğiz.

HUZUR VE BARIŞ

Milletimize, devletimize, geleceğimize ve kendimize güven; bütün zorlukları aşmaya yetecektir. Bu duygu ve düşüncelerle; yeni yılınızı en samimi dileklerimle kutluyorum. Yeni yılın ülkemiz, milletimiz ve bütün insanlık için huzur ve barış dolu aydınlık bir gelecek temenni ediyor, tüm Kocaelili hemşehrilerime sevgi ve saygılarımı sunuyorum.”

30 Aralık 2013 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR