Türengül CHP’ye geçti

        Gölcük Seyyar Pazarcılar Odası’nın eski başkanı Erdoğan Türengül, AKP’den istifa ederek CHP’ye geçti. Türengül ile birlikte oda üyelerinden En...

BÜYÜT

 

 

 

 

Gölcük Seyyar Pazarcılar Odası’nın eski başkanı Erdoğan Türengül, AKP’den istifa ederek CHP’ye geçti. Türengül ile birlikte oda üyelerinden Ender Altun da CHP’ye katıldı. Düzenlenen törenle CHP rozetini takan Erdoğan Türengül, yapılan kongrenin büyük bir baskı altında geçtiğini söyledi.

 

SP’Lİ ADAYI DESTEKLEDİLER

Zabıtaların rakibinin toplantısına katıldığını söyleyen Türengül, “Zabıta Müdürü İrfan Çavuş ve Zabıta Amiri Salih Kılıç, esnafı arayarak seçimlerde diğer adaya oy vermeleri için baskı yapmışlar. Bana oy verecekleri de tezgah açtırmayız diyerek tehdit etmişler. Esnafımız korkusundan karşı tarafa oy verdi. Diğer aday SP’li olmasına rağmen destek verdiler. Türengül sülalesi olarak, AK Parti’ye destek vermeme kararı aldık” dedi.

 

BELEDİYE, KONGREYE

MÜDAHİL OLMAMALI

CHP’nin Gölcük adayı Turan Dumlu ise, belediye yönetiminin STK’ların kongrelerine müdahil olmasının yanlış bir uygulama olduğunu söyledi. Konuşmaların ardından CHP’ye geçen Erdoğan Türengül ile Ender Altun’un rozetleri takıldı.

19 Mart 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR