Kandıra Kazım Dinç Devlet Hastanesine yeni başhekim atandı!

M. Kazım Dinç Kandıra Devlet Hastanesi Başhekimi Muhammet Coşkun Güler’in Kocaeli Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreterliği İdari İşler Başkanlığı’n...

M. Kazım Dinç Kandıra Devlet Hastanesi Başhekimi Muhammet Coşkun Güler’in Kocaeli Kamu Hastaneler Birliği Genel Sekreterliği İdari İşler Başkanlığı’na atanmasının ardından yerine Sağlık Bakanlığı’nda Saha Koordinatörü olan Dr. Şeref Kasımoğlu atandı. Uzun bir süre İl Sağlık Müdürlüğü’nde görev yapan ve bu nedenle Kandıra’ya hakim olan Kasımoğlu, Cuma günü Kandıra’ya gelerek göreve başladı.

 

“HASTANEYE YABANCI DEĞİLİM”

Hastanedeki eksiklerinin giderilerek hastalara kaliteli hizmet verebilmenin gayreti içinde olacağını kaydeden Kasımoğlu, “2004 yılından bu yana Kocaeli’de yöneticilik yapıyorum. Bu nedenle gerek hastane personeline gerekse ilçeye yabancı değiliz. İnşallah uyumlu bir şekilde ömrümüz vefa ettiği sürece çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Hastanemizde uzman açığı olan polikliniklerimize doktor atanması için gerekeni yapacağız” dedi.

 

ŞEREF KASIMOĞLU KİMDİR?

1971 Artvin Borçka'da doğan Dr. Şeref Kasımoğlu; ilk, orta ve lise öğrenimini Borçka'da tamamladı. 1995 yılında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'nden mezun oldu ve 1996 yılında Kars Arpaçay Sağlık Merkezi'nde göreve başladı. Şubat 1998'de Kocaeli'ye atanan Dr. Şeref Kasımoğlu, Kullar 2 No’lu Sağlık Ocağı hekimi, Ocak 2004-Kasım 2004 arasında İzmit Merkez Sağlık Grup Başkan Yardımcısı, Kasım 2004-Ekim 2005 arasında İzmit Merkez Sağlık Grup Başkanı olarak görev yaptı. Ekim 2005'de İl Sağlık Müdür Yardımcısı, 2 Kasım 2012'de ise Kocaeli İl Sağlık Müdürü oldu. 2014-2015 yıllarında Sağlık Bakanlığı Saha Koordinatörlüğü yapılanması içinde 17’nci sağlık hizmet bölgesinde saha koordinatörlüğü görevinde bulundu. 2012 yılında sağlık hizmetleri yönetimi alanında yüksek lisansını tamamlayan Dr. Şeref Kasımoğlu, evli ve 2 çocuk babasıdır.

18 Nisan 2016 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR