Körfez’den ‘Futbol Okulu’ projesi

Spora ve sporcuya önemli destek veren Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, gençlerin sağlıklı yetişmeleri için yapılan çalışmalarla ilgili Körfez il...

BÜYÜT

Spora ve sporcuya önemli destek veren Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, gençlerin sağlıklı yetişmeleri için yapılan çalışmalarla ilgili Körfez ilçede görev yapan beden eğitimi öğretmenlerine Körfez Belediyesi Tütünçiftlik Sosyal Tesislerinde bilgilendirmede bulundu.

 

GENİŞ KATILIM

Kahvaltıı olarak düzenlenen toplantıya İsmail Baran dışında Körfez İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Okutan, Tütünçiftlik Polis Merkezi Amiri Baş komiser Faruk Eneş, Körfez İlçe Milli Eğitim Müdürü Spor Koordinatörü Melih Yücel, Belediye meclis üyeleri ve birim müdürleri katıldı.

 

‘ÖĞRETMENLERİMİZLE BİREBİR GÖRÜŞÜYORUZ’

Öğretmenlerle bir araya gelerek spora teşvik için yapılması gereken konuları konuşan Başkan Baran, öğretmenlerin bu konuyla ilgili istek ve önerilerini dinleyerek not aldı. Başkan Baran, “Okullarımızla ilgili konuları öğretmenlerimiz ile birebir görüşüyoruz. İhtiyaç olan her türlü malzemeyi Belediyemiz olarak karşılıyoruz” dedi.

 

‘HER TÜRLÜ FEDAKARLIĞI GÖSTERECEĞİZ’

Baran son olarak, “Gençlerimizin okul dışındaki vakitlerini en iyi şekilde değerlendirmesini istiyoruz. Bu amaca yönelik olarak ücretsiz olarak Körfez Belediyesi Futbol Okulumuzu hizmete sunuyoruz. Körfezli çocuklar UEFA lisanslı antrenörler tarafından eğitilecek. Öğrencilerimizi ve Körfezli gençleri spora ilgi duymaları için her türlü fedakârlığı göstereceğiz” şeklinde konuştu.

16 Ekim 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR