Kızılay Gebze Şubesi’nde Oya Tunçel dönemi

Gebze Kızılay Şubesi'nin genel kurulu önceki gün Gebze Kent Meydanı Menekşe Salonu'nda gerçekleştirildi. Kongreye, AKP Kocaeli Milletvekili Radiye Se...

Gebze Kızılay Şubesi'nin genel kurulu önceki gün Gebze Kent Meydanı Menekşe Salonu'nda gerçekleştirildi. Kongreye, AKP Kocaeli Milletvekili Radiye Sezer Katırcıoğlu, Gebze Belediye Başkan Vekili Nilay Ayran, GTO Başkanı Nail Çiler, GTO kurucu başkanı İbrahim Başaran, eski milletvekili Bülent Atasayan, Çayırova Belediyesi eski Başkanı Ziyaettin Akbaş, Kızılay Çayırova Şube Başkanı Halil Keskinoğlu, Kızılay Darıca Şube Başkanı Nusret Oliger ile Kızılay yönetim kurulu üyeleri ve davetliler katıldı.

 

“147 YILDIR AYNI AMAÇ İÇİN ÇALIŞIYOR”

Genel kurul, Başkan Ertan Tunçel'in konuşması ardından saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başladı. Daha sonra Bülent Atasayan'ın başkanlığını yaptığı divan oluşturuldu. Ertan Tunçel, Kızılay'ın 147 yıldır aynı amaç adına çalışma yaptığını, savaşta, afette ve zor koşullardaki insanlara ayrımsız olarak yardımlarını sürdürdüğünü söyledi.

 

KIZILAY ÖNEMLİ BİR KURUM

Ardından söz alan Nail Çiler Kızılay'ın önemli bir kuruluş olduğuna dikkat çekerek, Tük Kızılay’ı ile Gebze Ticaret Odası olarak ortak proje yapacaklarını ifade etti, derneğe Gebze bölgesinde uzun yıllardır emek veren Tunçel ailesini de tebrik etti. Radiye Sezer Katırcıoğlu ise Kızılay'ın Osmanlı döneminde kurulan ve bugünlere kadar gelen köklü ve önemli bir sivil toplum kuruluşu olduğuna dikkat çekerek, Gebze bölgesinde Kızılay'ın bugünlere gelmesinde emeği büyük olan Tunçel ailesine teşekkür etti.

 

KATKISI OLANLARA PLAKET

Yapılan konuşmaların ardından Kızılay'a ve Kızılay Kan Merkezi binasına katkı sağlayan İbrahim Başaran, Eyüp Ayar, Ziyaettin Akbaş, Ziya Özhan, Nail Çiler, Adnan Köşker, İbrahim Karaosmanoğlu'na teşekkür plaketleri verildi. Kongreye katılamayan Adnan Köşker'in plaketini başkan yardımcısı Nilay Ayran aldı. Öte yandan derneğin yeni başkanı Oya Tunçel, eski başkan olan eşi Ertan Tunçel'e plaket vererek teşekkür etti. Genel kurulda daha sonra  gündem maddeleri görüşülerek kabul edilirken yapılan oylama sonucu Kızılay Gebze Şubesi'nin yeni başkanı Oya Tunçel olarak seçildi.

 

Yönetim Kurulu Listesi

Oya Tunçel

Ertan Tunçel

Ziyaettin Akbaş

Ziya Özhan

Nilay Ayran

Kemal Atasayan

Tarık Göçeoğlu

Mehmet Başaran

İsmail Keskin

21 Şubat 2016 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

02

aliye - aile şirketimi kızılaymı bilelim ,oya tuncel neden heryerden çıkıyor.

Yanıtla . 0Beğen 21 Şubat 12:00
01

N.Balaya - Tebrikler Gerçek kızılaycı yardım sever bşk.kutlar genel merkezi hakeden Oya hanımın yolu açık olsun

Yanıtla . 0Beğen 21 Şubat 12:00
Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR