Körfezli Yasin Işık meclis başkanı oldu

Körfez Yeniyalı Fahri Korutürk İlköğretim Okulu öğrenci meclis başkanlığı seçimi üç adayın katılımıyla çok renkli etkinliklere sahne oldu. Aldığı 421o...

BÜYÜT

Körfez Yeniyalı Fahri Korutürk İlköğretim Okulu öğrenci meclis başkanlığı seçimi üç adayın katılımıyla çok renkli etkinliklere sahne oldu. Aldığı 421oyla rakiplerini geride bırakan Yasin Işık başkan seçildi.
 
Körfez Yeniyalı Fahri Korutürk İlköğretim Okulu öğrencileri geçen hafta seçim heyecanı yaşadılar. Başkan adayları Yavuz Işık, Mustafa Kır ve Büşra Yılmaz, okul idarecileri, sosyal bilgiler ve rehberlik öğretmenlerinin hazırladığı program çerçevesinde çok renkli tanıtım ve propaganda etkinlikleri düzenleyerek arkadaşlarından destek istediler.
 
OY VERİLDİ
Bir hafta devam eden çalışmalar sonunda sıra oy vermeye geldi.  Bütün öğrencilerin oy kullanmasıyla sandıklar açıldı. Oyların tasnif ve sayımı sırasında adeta nefesler tutuldu. Adaylar kadar arkadaşları da sonuçların açıklanmasını heyecanla beklediler. Sonunda geçerli 943 oydan 421 ini alan Yasin Işık başkan, 313 oy alan Mustafa Kır da başkan yardımcısı ilan edildiler. Okul Müdürü Adnan Deniz örnek çalışmaları için başkan adayları ile diğer öğrencilerini kutlayıp, yakın ilgileriyle onlara yol gösteren öğretmen arkadaşlarına teşekkür etti.

29 Ekim 2011 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR