Taşköprülüler’de başkan değişmedi

Kocaeli Taşköprülüler Derneği’nin olağan genel kurulu Yeni Yalı Mahallesi’ndeki dernek binasında yapıldı. Derneğin mevcut başkanı Yasin Sönmez’in üçü...

Kocaeli Taşköprülüler Derneği’nin olağan genel kurulu Yeni Yalı Mahallesi’ndeki dernek binasında yapıldı. Derneğin mevcut başkanı Yasin Sönmez’in üçüncü kez başkan olarak seçildiği kongreye üyeler geniş katılım gösterdi. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başlayan kongrede söz alan Yasin Sönmez, derneğin faaliyetleri ve hedefleri hakkında açıklama yaptı.

“ÇALIŞMALARI TAKİP ETTİNİZ”

Yasin Sönmez, “Daha iyi çalışmalar ve başarı için dernek üyelerinin de daha aktif olmasını ve destek vermesini bekliyoruz. 2012 yılında kurulan derneğimizin çok güzel hizmetleri oldu. Düzenlenen iftar, aşure, turnuvalar, burs, muhtaç ailelere yardım, kültür gezileri, köy okul ve camilerine yardımlar, kan bankası kurulması ve benzeri çalışmaları kamuoyundan da takip ettiniz. Teşkilatlanma ve etkin çalışmalarımız devam ediyor’’ dedi.

MANCARLI PİDE İKRAMI

Kongrede, Kadın Kolları ve Gençlik Kolları da faaliyetlerini anlattı. Faaliyet raporu oylanmasından sonra Yasin Sönmez başkanlığındaki yeni liste oylandı ve oy birliği ile seçildi. Kongrenin finalinde konuklara mancarlı pide ikramı yapıldı.

YÖNETİM KURULU

Yasin Sönmez

Feyzi Ergün

Muhammed Yasin Kabadayıoğlu

Cemil Efe

Eray Selim Şener

Fahri Güler

Kadir Sarı

Ersoy Sarıbaş

İsmail Gür

Ali Kemal Şirin

Yenal Aldırmaz

İbrahim Işık

Mete Kayar

DENETLEME KURULU

İbrahim Yanar

Sefa Bağım

Seyfi Aydıner

12 Eylül 2016 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR