Yılmaz: Kadın desteği olmadan hiçbir girişim başarıya ulaşmaz

AKP’den milletvekili aday adayı olan MÜSİAD Kocaeli Şube eski Başkanı Zihni Yılmaz, kadınların desteğini almadan hiçbir girişimin başarıya ulaşamayaca...

BÜYÜT

AKP’den milletvekili aday adayı olan MÜSİAD Kocaeli Şube eski Başkanı Zihni Yılmaz, kadınların desteğini almadan hiçbir girişimin başarıya ulaşamayacağına inandığını belirtti.

MÜSİAD Kocaeli Şube eski Başkanı ve Nissan Kocaeli Bayii Makine Mühendisi Zihni Yılmaz, AKP’den milletvekilli adayı olmuştu. Yılmaz, son günlerde çalışmalarını hızlandırdı. Önceki gün ilk ziyaretini bağlı bulunduğu Kartepe İlçesi’nin AKP teşkilatlarına yapan Yılmaz, burada yönetim kurulu üyelerine neden milletvekili olmak istediğini anlattı ve destek istedi.

ZİYARET EDİYOR
Zihni Yılmaz bu ziyaretler sırasında aile dayanışmasının en güzel örneklerinden birini sergileyerek ziyaretlerinde aile bireylerinden bir veya bir kaçının yanında olmasına dikkat ediyor. İlk ziyaretini oğlu Sadık Yılmaz ile birlikte AKP Kartepe İlçe Başkanı Hasan Kandaz ve yönetim kurulunu üyelerine yapan Yılmaz, özgeçmişini, projelerini ve gerçekleştiğinde nasıl bir milletvekili profili çizeceğini anlattı. Tanışma toplantısında AKP Kartepe İlçe Koordinatörü, Kocaeli İl Yönetim Kurulu Üyesi Ayten Saner de yer aldı.

DESTEK İSTEDİ
Yılmaz bu ziyaretin ardından AKP Kartepe Kadın Kolları Başkanı Sevim Balaban ve yönetim kurulunu ziyaret etti. Yılmaz’ın bu ziyaretinde de kendisine eşi Neşe Yılmaz ve yeğeni Endüstri Mühendisi Didar Yılmaz eşlik etti. Zihni Yılmaz, görüşme sırasında kadınların desteğini almadan hiçbir girişimin başarıya ulaşamayacağına inandığını belirterek, Ak Parti Kartepe teşkilatındaki kadınların desteğini çok önemsediğini ifade etti. Yılmaz milletvekili seçildiği takdirde hangi projelerini parlamentoya taşıyacağını, hedeflerini ve nasıl bir milletvekili profili çizeceğini anlattı.

02 Mart 2011 Kocaeli- Siyaset


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR