CHP’li Kaplan: Körfez’de yaşam alanları daralıyor

İl Başkanı Yalçın Kuşkan, Başkan Yardımcısı Semra Başlak, Kadın Kolları Sekreteri Canan Karabıyık, Yönetim Kurulu Üyeleri Müzeyyen Topçu Tan, Nuriye...

İl Başkanı Yalçın Kuşkan, Başkan Yardımcısı Semra Başlak, Kadın Kolları Sekreteri Canan Karabıyık, Yönetim Kurulu Üyeleri Müzeyyen Topçu Tan, Nuriye Kazaner, Körfez İlçe Başkanı Tuğman Kayalı, Meclis Üyeleri ve İlçe Yöneticilerinin de katıldığı toplantıda Körfez halkının sorunları dinlendi ve çözüm önerileri sunuldu.

CHP Kocaeli Milletvekili Mehmet Hilal Kaplan, Körfez ilçesinde özellikle Barbaros Mahallesi’ndeki dolum tesisleri ve ilçedeki limanlar yüzünden halkın tehlike içinde olduğunu ve yaşam alanlarının gittikçe daraldığını söyledi.

Kaplan, her zaman halkın yanında ve içinde siyaset yaptıklarını da belirterek, halkın sorunlarını gerek yerel idarelerde gerekse Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde dile getirmek ve çözüme kavuşturmak için mücadele ettiklerini söyledi.

28 Eylül 2014 Kocaeli- Siyaset


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR