Civelek, umre öncesi ziyarette

      AKP İl Başkanı Mahmut Civelek dün 1 Mayıs İşçi Bayramı’nı kutlamak üzere işçi sendikalarını ziyaret etti. İlk olarak Genel-İş Sendikası’nı ziyar...

BÜYÜT

 

 

 

AKP İl Başkanı Mahmut Civelek dün 1 Mayıs İşçi Bayramı’nı kutlamak üzere işçi sendikalarını ziyaret etti. İlk olarak Genel-İş Sendikası’nı ziyaret eden Civelek, 1 Mayıs’ta umrede olacağını belirterek bu nedenle bayram kutlamalarını erken bir şekilde yapmak istediklerini söyledi.

 

CİDDİ BULUYORUZ

Genel-İş Kocaeli Şube Başkanı Vedat Küçük ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Küçük, “1 Mayıs öncesi DİSK ve bağlı sendikaları ziyaret etmenize sevindik. Gerçekleştirdiğimiz 1 Mayıs’ı yine görkemli bir şekilde kutlayacağız. Kutlamaya emek dostu olan herkesi bekliyoruz. Etkinlikler Cumhuriyet Parkı’nda hazırlanan meydanda olacak. Tüm hakların elde edildiği bir Türkiye olmasını istiyor ve atılan her adımı ciddi buluyoruz” dedi.

 

KUTLU OLSUN

“1 Mayıs kutlu olsun” diyerek sözlerine başlayan il başkanı Mahmut Civelek ise, “İktidarımız sayesinde 1 Mayıs Bayram olarak kutlanmaya başladı. Hem seçimden sonra bir teşekkür gezisi, hem bir fikir alışverişi olarak, hem de 1 Mayıs İşçi Bayramını kutlamak adına ziyaretler yapıyoruz. Eksiklikler bitmez ama yeni Türkiye’de herkesin attığı bir omuz var. Herkes eksiklikleri dile getirecek ve siyaset camiası üzerine düşeni alacak ve sorunlar çözülecektir. Tüm işçilerin 1 Mayıs’ı bir bayram günü havasında kutlamasını temenni ederim” dedi.

 

GÜZEL BİR TABİR

Şube başkanı Küçük de, İzmit Belediyesi’nin işçinin hakkını alnının teri kurmadan verdiğini hatırlatarak iyi olan konularda teşekkür ettiğini belirtti. Taşeronlaşmanın önüne geçilmesi gerektiğine dikkat çeken Küçük, İşçinin hakkının korunması noktasında duyarlı olduklarının altını çizdi. Ayrıca, ibadet seyahati diyerek umrede dualarının kabul olmasını temenni etti. Civelek ise ibadet seyahatinin farklı ve güzel bir tabir olduğunu vurgulayarak kutsal topraklara yönelik bir sohbet havasında ziyaret sırasında sohbet gerçekleşti. 

01 Mayıs 2014 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR