Yaya köprüsü yapımı nedeniyle bu yolda trafik aksayacak

12 Kasım Çarşamba günü saat 16.00’da başlanacak olan yaya geçidi montajının 20 Kasım saat 10.00’da bitirilmesi planlanıyor.  İşte Valilikten geçen a...

12 Kasım Çarşamba günü saat 16.00’da başlanacak olan yaya geçidi montajının 20 Kasım saat 10.00’da bitirilmesi planlanıyor.
 

İşte Valilikten geçen açıklama:

Karayolları 1. Bölge Müdürlüğü denetimi altındaki “Yollarda Trafik Güvenliği Bakımından Gerekli Görülen ve Aciliyet Arzeden Yerlerde Çelik Konstrüksiyon Yaya Üst Geçidi Yapım İşi” kapsamında 100-07 KK No, İstanbul - Ankara Devlet Yolu, Km: 27+500, Hereke Doğu Kavşağı mevkiinde çelik konstrüksiyon yaya üst geçidi montajı yapılacaktır.

 

Söz konusu bu çalışmalar kapsamında;

İstanbul – Ankara Devlet Yolu, Hereke köprülü kavşağı İzmit yönü geçişi kapatılacak olup, bu yöndeki trafik mevcut olan yan yoldan verilecektir.

 

Çalışmalara, 12 Kasım 2014 tarihi Çarşamba günü saat 16.00’da başlanılacak olup, 20 Kasım 2014 tarihi Perşembe günü saat 10.00’da tamamlanacaktır.

 

Bu çalışmalar sırasında geçici trafik işaretlemeleri yapılacak ve gerekli emniyet tedbirleri alınacaktır. Sürücülerin alternatif yolları kullanmaları ve yol üzerindeki trafik işaret ve işaretçilerine uymaları gerekmektedir.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

11 Kasım 2014 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR