“Hizmet etmeye zamanımız yetmedi”

CHP Kocaeli Milletvekili Hikmet Erenkaya önceki akşam İzmit Kent Ticaret ve Dayanışma Derneği (İKM)’yi ziyaret etti. Belediye başkanlığı yıllarını anl...

BÜYÜT

CHP Kocaeli Milletvekili Hikmet Erenkaya önceki akşam İzmit Kent Ticaret ve Dayanışma Derneği (İKM)’yi ziyaret etti. Belediye başkanlığı yıllarını anlatan Erenkaya “Biz çok farklı şeyler düşünüyorduk. Mesela Cumhuriyet Parkı’ndaki yolu, yolun altına taşıyacaktık. Hizmet etmeye zamanımız yetmedi” dedi.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kocaeli Milletvekili Hikmet Erenkaya önceki akşam İKM’yi ziyaret etti. İKM kurucu başkanı, CHP İl Başkan Yardımcısı Hüseyin Erol’la birlikte İKM binasını ziyaret eden Hikmet Erenkaya İKM’ye verdiği önemi, belediye başkanlığı dönemindeki anılarını dile getirerek anlattı. “İKM’ye üye olmayan esnafın sorununu üye olduktan sonra dinlerdim” diyen Erenkaya, şu ifadelerde bulundu: “Ben İKM’yi hep önemsedim. İKM’nin benim için yeri oldukça önemli”

İKM’YE ÜYE OL, GEL DAHA ŞIK OLUR
Belediye başkanlığım döneminde İKM ile oldukça iyi ilişkiler içerisindeydik. İKM’nin büyümesi için elimizden geleni yaptık. Bir keresinde bir esnaf ağabeyimiz bir sorunu için gelmişti. Kendisine İKM’ye üye olup o isimle gelse daha şık olacağını söyledim. Biz hep İKM’nin büyümesini istedik. Kent merkezini güzelleştirmek için birlikte çalışmalar yaptık. Biz çok farklı şeyler düşünüyorduk. Mesela Cumhuriyet Parkı’ndaki yolu, yolun altına taşıyacaktık. Otobüsler yol üzerinde gürültü yapamayacaklardı. Çok çeşitli projelerimiz vardı. Hizmet etmeye zamanımız yetmedi.” Erenkaya’nın ziyaretinde İKM Başkanı Murat Barış, eski başkanlar Okan Oktay ve Kemal Kuşkan ve yönetim kurulu üyeleri de hazır bulundu.

09 Nisan 2011 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR