STK’ların Tüm Önerilerine Önem Veriyoruz

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Genç Kocaelililer Derneği( GKD) Başkanı Ayhan Varol ile yeni yönetimini kabul etti. GKD’nin...

BÜYÜT

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Genç Kocaelililer Derneği( GKD) Başkanı Ayhan Varol ile yeni yönetimini kabul etti. GKD’nin kent için önemli derneklerden biri olduğunu söyleyen Başkan Karaosmanoğlu, ‘’Kente kazandırılacak eserlerde STK’lardan gelecek görüş ve önerilere büyük önem veriyoruz’’ dedi.

GKD YÖNETİMİNDEN ZİYARET
Genç Kocaelililer Derneği(GKD) Başkanı Ayhan Varol ile yönetim kurulu üyeleri, Başkan Karaosmanoğlu’nu ziyaret etti. Kısa süre önce yapılan genel kurulda GKD Başkanlığı’na seçilen Varol ile yönetimi, çiçeklerle ziyaret ettikleri Başkan Karaosmanoğlu ile tek tek tanıştı. Varol ile GKD yöneticileri, önümüzdeki dönemde yapmayı planladıkları projeleri Başkan Karaosmanoğlu ile paylaştı.

GÖRÜŞ VE ÖNERİLERE AÇIĞIZ
GKD’nin kentin önemli derneklerinden biri olduğunu ifade eden Başkan Karaosmanoğlu, ‘’Yeni görevinizde başarılar diliyoruz. Sivil Toplum Kuruluşları(STK), bizim için çok önemlidir. Kente yeni eserler kazandırılmasında, STK’lardan gelecek görüş ve öneriler bizim için çok değerlidir. Derneklerin amaçları ve hedefleri olmalıdır. GKD’nin hayata geçireceği sosyal sorumluluk projelerinde ise Büyükşehir olarak destek vermeye hazırız’’ ifadesini kullandı.

14 Kasım 2011 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR