EMO üyeleri gecede buluştu

TMMOB Elektrik Mühendisleri Odası (EMO)’nun kuruluşunun 60’ıncı yılı, Elektrik Mühendisleri Odası Kocaeli Şubesi’nin ise kuruluşunun 16’ncı yıldönümü...

BÜYÜT

TMMOB Elektrik Mühendisleri Odası (EMO)’nun kuruluşunun 60’ıncı yılı, Elektrik Mühendisleri Odası Kocaeli Şubesi’nin ise kuruluşunun 16’ncı yıldönümü Wellborn Luxury Otel’ de düzenlenen yemekle kutlandı. Meslekte 25, 40, 50 ve 60 yılını dolduran üyelere plaketlerinin de takdim edildiği  gece, EMO Kocaeli Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Fidan ve yönetim kurulu üyelerinin ev sahipliğinde gerçekleştirildi.

 

GENİŞ KATILIM OLDU

Gecede TMMOB temsilcileri, EMO şubeleri yönetim kurulu üyeleri, siyasi partilerin ve sendikaların temsilcileri, Kocaeli Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Sarp Ertürk, çok sayıda akademisyen olmak üzere şubenin yaklaşık 200 üyesi hazır bulundu. Gecenin açılış konuşmasını yapan Mehmet Fidan, tüm misafirlere etkinliğe katıldıkları için teşekkür etti.

 

“SOSYAL FAALİYETLERE İMZA ATTIK”

Mesleğe yıllarını verip dönem içerisinde de vefat eden üyeleri anan Fidan, “EMO Kocaeli Şubesi olarak, ülkenin ve mesleğin sorunlarını birbirinden ayırmadan birlikte üretmek birlikte yönetmek anlayışı çerçevesinde bilimsel, mesleki ve sosyal faaliyetlere imza attık. Emek ve özveriyle oluşturulan demokratik, emekten ve halktan yana TMMOB örgütlülüğünün korunarak sürdürülmesi bu dönemin yüklediği en kritik sorumluluk” dedi.

09 Aralık 2014 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR