Kalibre Boru Yönetim Kurulu Başkanı Şerif Ünan: “Krize karşı bağışıklık kazandık”

Çalışanlarına verdiği iftar yemeğinde konuşan Kalibre Boru Yönetim Kurulu Başkanı Şerif Ünan, ekonomik krizlere karşı aşılı olduklarını ve bağışıklık...

BÜYÜT

Çalışanlarına verdiği iftar yemeğinde konuşan Kalibre Boru Yönetim Kurulu Başkanı Şerif Ünan, ekonomik krizlere karşı aşılı olduklarını ve bağışıklık kazandıklarını belirterek, “Krizde en son zora düşecek bir şirketlerden biriyiz” dedi.

İlimizin önde gelen sanayi kuruluşlarından olan Kalibre Boru, önceki akşam çalışanlarına Kocaeli Yüksek Öğrenim Derneği (KYÖD) Sosyal Tesisleri’nde iftar yemeği verdi. Kurulduğu günden bu yana her yıl çalışanlarına geleneksel olarak iftar veren Kalibre Boru’nun önceki akşamki iftarına Kalibre Boru Yönetim Kurulu Başkanı Şerif Ünan, İcra Kurulu Başkanı Süleyman Annak, Fabrika Genel Müdürü Anıl Ünal, Yönetim Kurulu Üyesi Aslı Ünal, İdari İşler Şefi Zeynep Bozdağ, fabrikada örgütlü bulunan Türk Metal İş Sendikası Şube Başkanı Yakup Yavuz ile fabrika çalışanları katıldı.

KRİZE HAZIRLIKLIYIZ
Samimi ve sıcak bir ortamda yapılan iftarın ardından Kalibre Boru Yönetim Kurulu Başkanı Şerif Ünan yaptığı konuşmada kadrolu ve sözleşmeli ayrımı yapmadan bütün çalışanlarını sevgiyle kucakladıklarını belirtti. Ünan, “Yılbaşı itibarıyla bütün şirketlerimizi birleştirdik. Bursa’da bir fabrikamızı krize geldiği için büyütemedik ve kapatamadık. Acil bir malzeme isteği olsa hemen bunu karşılayabilecek güçteyiz. Tesisimizin İzmit fabrikasında makine modernizasyonu yapacağız. Bu sayede fabrikamız bu sayede daha verimli olacak. Yeni teknolojilere giriyoruz. Geçen defa krize kötü yakalanmıştık. Bu sefer krize karşı aşılandık, bağışıklık kazandık. Geleceği söylenecek olan krizde en son zora düşecek bir şirketlerden biriyiz” dedi.

ÇALIŞANLARA PLAKET
İftarın sonunda Kalibre Boru’da 5, 10, 15, 20, 25 ve 30 yılını dolduran çalışanlara teşekkür plaketiyle Cumhuriyet altını verildi. Kalibre Boru’da 30 yılını dolduran Süleyman Annak, 20 yılını dolduran Kadir Efe, 10 yılını dolduran Tuğrul Gök, Ercan Yaman, Erol Sevim, Ersan Küçük, Özcan Özdemir, Bülent Topçu, İsmail Akgüneş ile 5 yılını dolduran Abdullah Başoğlu, Ayla Sayın, Filiz Korkmaz, Levent Özkan, Selcan Kul, Tülay Patlar, Öner Özcan, Kadir Balkaya, Özgür Kahraman, Zafer Oruç, Serdar Küçükyılmaz, Abdurrahim Şekerli, Erkan Akmaz, İbrahim Efe, Ercan Aktoprak, Serhat Konuk, Mehmet Aykut Kasaba ve Seyhan Kaya plaket ve Cumhuriyet altınıyla ödüllendirildi. Ayrıca gecede yapılan çekilişle Kalibre Boru çalışanları birbirinden güzel hediyeler kazandı.

20 Ağustos 2011 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR