KOTO’ta akaryakıt grubu toplantı

Kocaeli Ticaret Odası 13. Meslek Komitesi (Akaryakıt Grubu) sektör temsilcilerini toplantıda buluşturdu. 28 Mayıs Perşembe günü gerçekleşen toplantıy...

Kocaeli Ticaret Odası 13. Meslek Komitesi (Akaryakıt Grubu) sektör temsilcilerini toplantıda buluşturdu. 28 Mayıs Perşembe günü gerçekleşen toplantıya Kocaeli Ticaret Odası Başkanı Murat Özdağ, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Zihni Yılmaz, yönetim kurulu üyeleri Şahin Kaya, Murat Altun, 13. Meslek Komitesi’nden Meclis üyesi Baturhan Üretürk, Komite Başkanı Celal Özkaraaslan, komite başkan yardımcısı Zeynel Abidin Akyol, komite üyeleri; Halil Tanrıkulu ile Hasan Öztürk ev sahipliği yaptı.

 

KOMİTE TOPLANTILARINA DAVET

Toplantının açılış konuşmasını gerçekleştiren Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Zihni Yılmaz, 13. Meslek Komitesi’nin faaliyetleri ve KOTO’nun üyelere yönelik hizmetleri hakkında kapsamlı bilgi verdi. Yılmaz, üyelerin sektörel gelişimlerine yönelik her türlü gayreti gösterdiklerini vurgularken, Komite Başkanı Celal Özkaraaslan ise sektör temsilcilerini her türlü sorunun çözümü için odaya, özellikle de komite toplantılarına davet etti.

 

“AKARYAKIT SEKTÖRÜ ÇOK ÖNEMLİ”

Toplantının kapanış konuşmasını gerçekleştiren Başkan Özdağ, akaryakıt sektörünün Türkiye’nin en önemli hizmet sektörlerinden bir tanesi olduğunu vurgularken, Tehlikeli Maddelerin Karayoluyla Taşınması Hakkında Yönetmelik (ADR) ile ilgili kapsamlı bilgiler verdi. Sektörün rekabet gücünü ilgilendiren konular hakkında değerlendirmelerin de yapıldığı toplantıda, geleceğe ilişkin atılması gereken adımlar görüşüldü.

31 Mayıs 2015 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR