Başiskele Doğantepe Semt Konağı inşaatında sona doğru

Yukarı Doğantepe mevkiinde inşaatına başlanan semt konağının tamamlanmasına yaklaşık 1 ay kaldı. Bir ay sonra açılması planlanan semt konağı 2.5 kat...

Yukarı Doğantepe mevkiinde inşaatına başlanan semt konağının tamamlanmasına yaklaşık 1 ay kaldı. Bir ay sonra açılması planlanan semt konağı 2.5 kat ve yaklaşık 350m²’den oluşuyor. Diğer semt konakları gibi Osmanlı mimarisinde inşaa edilen semt konağında eğitim odaları, emekli odaları, atölye, bilgisayar odası, etüt odaları ve misafirhane olacak.

 

Başkan Ayaz önceki gün inşaatı devam eden Doğantepe semt konağını Doğantepe mahalle muhtarı Mithat Öztürk ve ekibiyle birlikte yerinde inceledi.

 

Başkan Ayaz: “Semt konakları bizim mahalli olarak gerçekleştirdiğimiz örnek projelerimizden biri, her mahallenin ayağına getirilen bu hizmet ile okullara giden öğrencilerin derslerine yardımcı oluyoruz. Mahallede yaşayan ev hanımlarının birbirleriyle iletişim kuracakları, ortak etkinlik ve kurslardan faydalanacağı bir alan hizmeti sunmuş oluyoruz. Sosyalleşme ve hemşeri hukukunun gelişimine büyük katkı sağlayan semt konaklarımız yaygınlaşmaya devam ediyor. Şu an hizmet veren Sepetlipınar, Yeşilkent ve Serindere semt konağının yanı sıra inşaatı süren Doğantepe Semt Konağı gibi 2 semt konağımız daha var. Başiskele halkı istiyor biz yapıyoruz. Allah’ın izniyle her birini sırası geldikçe hizmete açacağız” dedi.

05 Kasım 2015 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR