Kulüpler dikkat !..

Kesis yardım başvuru süresi sona eriyorTürkiye Futbol Federasyonu'nun tesis yardım fonu olarak adlandırılan mali yardım düzenleyen Kaynak Kullandırma...

BÜYÜT

Kesis yardım başvuru süresi sona eriyor
Türkiye Futbol Federasyonu'nun tesis yardım fonu olarak adlandırılan mali yardım düzenleyen Kaynak Kullandırma Talimatı gereğince, kulüplerimizin ve ilgili kurum/kuruluşların 2011-2012 sezonunda mali yardımdan yararlanabilmesi için başvuru süresi 1 Nisan 2011'de sona eriyor.

Kaynak Kullandırma Talimatının 6. maddesi 1. fıkrasında belirtilen esaslara uygun olarak hazırlanmış başvuru dosya sahibinin, daha önceki sezonda başvuru yapmış olması, tahsis verilmiş ya da verilmemiş olması durumunda dahi 2011-2012 sezonu mali yardım programına yukarıda belirtilen esaslarda başvuru dosyasını yeniden hazırlanarak TFF’ye ulaşştırılması ulaştırılması gerekiyor.

Kaynak Kullandırma Talimatının 4. maddesi 5. fıkrası gereğince 01.04.2011 tarihinden sonra yapılacak başvurular, 2011-2012 sezonunda değerlendirmeye alınmayacak olup, 2012-2013 sezonunda değerlendirmeye alınmak üzere bekletilecek.

18 Mart 2011 Kocaeli- Asayiş


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR