Ellibeş: Türkiye’de birçok projemiz örnek gösterildi

Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, Kent Konseyi Bayanlar Meclisi’nin her ay düzenlediği toplantıda kadınlarla bir araya geldi.Toplantıya Ellibeş...

Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, Kent Konseyi Bayanlar Meclisi’nin her ay düzenlediği toplantıda kadınlarla bir araya geldi.Toplantıya Ellibeş’in yanı sıra Gölcük Belediye Başkan Yardımcısı Levent Değirmenci, Gölcük Kent Konseyi Bayanlar Meclisi Başkanı Nurten Turnalı, Kent Konseyi Genel Sekreteri Fatih Bayram ve Kadınlar Meclisi üyeleri katıldı.

 

ÖRNEK PROJELER

Toplantıda konuşan Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş,” Bizim Kent Konseyi yapılanmasıyla ilgili samimi irademizi herkes biliyor. Geldiğimiz ilk günden itibaren Kent Konseyi yapılanmasında Türkiye’de örnek bir alt yapıyı oluşturduk. Kent Konseyi’nin altlıklarından da Gençlik Meclisi, Yaşlılar Meclisi, Bayanlar Meclisi gibi birtakım meclisler meydana geldi. Bu meclislerden de en aktif çalışanı Bayanlar Meclisimiz. Hem Gölcük’te, hem Kocaeli’de, hem de Türkiye’de birçok projemiz örnek gösterilmiştir ”dedi.

 

KENTSEL DÖNÜŞÜM

Ellibeş, Depremden sonra yapılanma sürecinin son çatısını örteceğimiz Kentsel Dönüşüm alanında büyük adımlar attık. 3 yıl gibi kısa bir sürede Kentsel Dönüşümü bitirmeyi planlıyoruz. Sizlerden ricamız desteklerinizi esirgememeniz. 3 bölgedeki Kentsel Dönüşümü halkımızdan aldığımız destekle, Bakanlığımızla birlikte sorumluluk bilincinde olan bir yönetim olarak gerekenleri en iyi şekilde yerine getireceğiz” dedi.

 

AVANTAJLI BİR İLÇE

Gölcük Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Nurten Turnalı “Gölcük Kent Konseyi olarak her zaman bize destek olan bir Belediye ile çalışıyoruz. Bu bizim için çok büyük bir avantaj” dedi.

05 Ocak 2016 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR