19.10.2014 İhale dosyası

İŞKUR güvenlik hizmeti alacak Kocaeli Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü tarafından özel güvenlik hizmeti alımı için bir ihale yapılacak. Kurumun...

BÜYÜT

İŞKUR güvenlik hizmeti alacak

Kocaeli Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü tarafından özel güvenlik hizmeti alımı için bir ihale yapılacak. Kurumun il müdürlüğünün yanı sıra Gebze’deki şube binasında görevlendirilmek üzere 8 kişiden oluşacak güvenlik birimi için yapılacak ihale 12 Kasım Çarşamba günü saat 14.00’da gerçekleşecek. İhale iki yıllık süreyi kapsayacak.

 

Körfez İcra’dan araç satışı

Körfez İcra Dairesi tarafından bir aracın satışı için açık artırma düzenleneceği açıklandı. 2011 model Toyota marka otomobil için yapılacak olan açık artırmanın 5 Kasım Çarşamba günü saat 10.15’te gerçekleşeceği belirtildi. İlk ihalede alıcı çıkmaması halinde ikinci açık artırmanın 20 Kasım Perşembe günü yapılacağı duyuruldu.

 

Volvo otomobil icradan satılık

Körfez İcra Dairesi tarafından bir aracın satışı için açık artırma düzenleneceği açıklandı. 2009 model Volvo marka otomobil için yapılacak olan açık artırmanın 5 Kasım Çarşamba günü saat 10.00’da gerçekleşeceği belirtildi. İlk ihalede alıcı çıkmaması halinde ikinci açık artırmanın 20 Kasım Perşembe günü yapılacağı duyuruldu.

 

Gökçeören Köyü’ne konak yapılacak

İzmit Belediyesi Etüt Proje Müdürlüğü tarafından Gökçeören Köyü’nde yapılacak köy konağı inşaatı için bir ihale düzenlenecek. 24 Ekim Cuma günü yapılacağı belirtilen ihalenin saati ise 10.30 olarak açıklandı. Yüklenici firmanın işi yer tesliminin ardından 120 gün içerisinde tamamlaması gerekiyor.

 

Elbiseler icradan satılık

Kocaeli 3. İcra Dairesi tarafından üç ayrı gruptaki kıyafetlerin satışı için açık artırma usulü ile bir ihale gerçekleştirecek. 11 Kasım Salı günü yapılacağı duyurulan 10.30’da yapılacağı, ilk ihalede ürünlerin satışının yapılamaması halinde ise açık artırmanın 26 Kasım Çarşamba günü tekrarlanacağı duyuruldu. Satışı yapılacak olan ürünler ve fiyatları şöyle:

 

CİNSİ                                                ADET             DEĞERİ

Fevalla marka bayan elbisesi              22                    3.000 TL

Amina marka bayan elbisesi               40                    4.000 TL

Arvina marka pardesü                        30                    3.000 TL

19 Ekim 2014 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR