İYK yeni Başkanı Bozdağ ziyaretleri sürdürüyor

Köklü geçmişe sahip kulüpler arasında yer alan İzmit Yelken kulübü Başkanı Güven Bozdağ, önümüzdeki yıllarda yapacakları çalışmaları ve hedeflerini Yü...

BÜYÜT

Köklü geçmişe sahip kulüpler arasında yer alan İzmit Yelken kulübü Başkanı Güven Bozdağ, önümüzdeki yıllarda yapacakları çalışmaları ve hedeflerini Yücel’e anlattı.

 

YELKEN SPORUNU YAYMAK İSTİYORUZ

İzmit Yelken Kulübü Başkanı Güven Bozdağ, “Kocaeli, sportif anlamda çok şanslı bir il. Her türlü sporu yapabildiğimiz çok güzel bir kentimiz var. İzmit Yelken kulübü gibi önemli bir görevi üstelenerek bizler de yeni göreve gelen genç bir ekibiz. Yelken branşında ise Türkiye’de sayılı kulüpler arasında yer alıyoruz. Amacımız daha çok kentlimizi yelken sporuna yönlendirmek. Kulüp olarak bir de kentimizde uluslar arası bir organizasyon daha yapmak istiyoruz. Daha önce yaptığımız Balkan Şampiyonası mükemmel oldu. Bu organizasyonda bizlerden desteklerini esirgemeyen Kocaeli Büyükşehir Belediyemizin, yeni bir şampiyonaya daha destek olacağına inanıyoruz” dedi.

 

AVRUPA’YI GEÇMİŞ DURUMDAYIZ

Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Büyükşehir Belediye Kağıtspor Kulübü Başkanı İslam Yücel, “1937 yılında kurulan Kocaeli’nin en eski kulübü Kağıtsporumuz, ilimizdeki tüm kulüplerimizin ağabeyi konumundadır. Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanımız İbrahim Karaosmanoğlu, tüm takımlarımıza amatör anlamda her türlü desteği sağlıyor. Bugün Türkiye’nin hiçbir ilinde olmayan spor tesislerine sahibiz. Bu imkanları bir zamanlar Avrupa’da görürdük. Ama artık Avrupa’yı geçmiş durumdayız. Kentimizde birçok uluslar arası yarışmalar düzenleniyor. Bunlar bir zamanlar bizim için hayaldi. Daha da iyi olacağız. Bizler de Kağıtspor Kulübü olarak sportif anlamda Kocaeli’ndeki kulüplerimizin her zaman yanında ve destekçisi olacağız” dedi.

 

28 Mart 2015 Kocaeli- Spor


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR