Şeker, müteahhitlerle buluştu

Toplantıya İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, İlçe Başkanı Ali Korkmaz, İlçe Yöneticileri Cemil İncehasan, Mustafa Arpaguş, Turgay Aydıner, Mecl...

BÜYÜT

Toplantıya İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, İlçe Başkanı Ali Korkmaz, İlçe Yöneticileri Cemil İncehasan, Mustafa Arpaguş, Turgay Aydıner, Meclis Üyeleri Aykut Bozkurt, Ayhan Aslanboğa ve İl Yöneticisi Ünal Geç hazır bulundu. Sohbet havasında gerçekleştirilen toplantıda karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu.

 

"7 HAZİRAN YÜZYILIN SEÇİMİ"

Ali Korkmaz, “7 Haziran yüzyılın seçimi. Bizim amacımız ülkede istikrarlı ve güçlü bir yönetim. Hedefimiz 2023 Türkiye’si. Bu seçim eski Türkiye’yi bekleyenlerle, Yeni Türkiye’yi hayal edenlerin seçimi. Eski Türkiye’de kaoslar vardı ama şimdi baktığımız zaman, refaha ulaşmış istikrarlı bir ülke var. 2023 Türkiye’sinde daha güçlü refah seviyesi daha da yükselmiş  bir ülke olacak. Hem çocuklarımızın geleceği, hem de istikrarımız için bu seçimler çok önemli” ifadelerini kullanarak aynı zamanda 23 Mayıs Cumartesi günü saat 17.00’da Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun katılımıyla yapılacak olan mitinge davet etti.

 

"KENTSEL DÖNÜŞÜM HIZLANMALI"

Ardından söz alan Milletvekili İlyas Şeker, “Kentlere azami derecede önem vermeliyiz. Kentlerde insanlar daha rahat etsin diye binalar kuruluyor. Kenti insanların yaşayabileceği yerler haline getirmeniz gerekiyor. Bunun için kentsel dönüşüm gerekli, bu konuda sizlere de belediyelere de büyük görev düşüyor. Kentsel dönüşümün hızlandırılması lazım. Hepimizin bu kente karşı sorumluluğu var” dedi. Şeker aynı zamanda, binaların yapılmasında gereken hassasiyetin fazlasıyla gösterilmesi gerektiğine vurgu yaparak, insan canının her şeyden kıymetli olduğunu söyledi.

20 Mayıs 2015 Kocaeli- Siyaset


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR