Kadın Meclisi, derneklerle projeleri ortaklaştırıyor

Kent Konseyi Kadın Meclisi, tanışmak ve projeleri ortaklaştırmak amacıyla Kırım Tatarları Derneği Kadın Kolları üyelerini ziyaret etti.Kocaeli Kent Ko...

BÜYÜT

Kent Konseyi Kadın Meclisi, tanışmak ve projeleri ortaklaştırmak amacıyla Kırım Tatarları Derneği Kadın Kolları üyelerini ziyaret etti.

Kocaeli Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Av. Emel Ceylan Balcıoğlu ve yönetim kurulu üyeleri, Kocaeli Kırım Tatarları Derneği’ni ziyaret etti. Ziyarette meclis üyelerine, Kırım kültürünün yöresel yemekleri ikram edildi. Ayrıca yöresel kültürün izlerini taşıyan el emekleri sergilendi. Ziyarette dernek yöneticileri, yaptıkları ve yapacakları aktiviteleri sinevizyon eşliğinde meclis üyelerine aktardı, ardından bazı projelerin ortaklaştırılması kararı alındı.

AMAÇ, BİR OLMAK
Ziyaretlerinin amacını açıklayan Kadın Meclisi Başkanı Av. Emel Ceylan Balcıoğlu, Kent Konseyi olarak, ortaklaşa projelerde buluşmak için önce tanışmak gerekiyor. Bizlerde bu ay Kocaeli Kırım Tatarları Derneği’ni ziyaret ettik. Amaç, bir olabilmek, kadın bakışı ile her alanda olduğu gibi sivil toplum örgütleri içinde gereken yerimizi alabilmektir” dedi.

PROJELER ORTAKLAŞTI
Kocaeli Kırım Tatarları Derneği Genel Sekreteri Kadriye Zümran Aracı ise Kocaeli Kent Konseyi Kadın Meclisi üyelerine ziyaretleri için teşekkür ederiz. Kocaeli'de kurulu bulunan dernekler, bizim dernek kadın kollarını aktif faaliyetleri ile çok yakından tanırlar diye konuştu. Ziyaret yemeğin eşliğinde sohbetle devam etti.

02 Mart 2011 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR