Fatih Erbakan'dan AKP'ye sert yanıt

AKP'ye geçeceği öne sürülen eski Başbakan Necmettin Erbakan'ın oğlu Saadet Partili Fatih Erbakan bu iddiaları yalanladı ve ''Biz Erbakan Hocanın evla...

AKP'ye geçeceği öne sürülen eski Başbakan Necmettin Erbakan'ın oğlu Saadet Partili Fatih Erbakan bu iddiaları yalanladı ve ''Biz Erbakan Hocanın evladıyız. Sultan Fatih'in gemisi Milli Görüş bırakılıp, batacağı belli olan Titanic'e gidilir mi?'' dedi.

 

"SÖMÜRÜ DÜZENİNİN BEKÇİLİĞİNİ YAPIYORLAR"

Saadet Partisi (SP) Düzce Merkez İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen konferansa katılan Fatih Erbakan, ''Bütün dünyada sürdürülen kölelik ve sömürü düzeni ülkemizde de bu iktidar ile yapılıyor. Milletin sırtına fazladan 6 milyar dolar yük yüklüyorlar. Benzin ve mazot fiyatlarına yapılan zamlarla Türkiye dünya şampiyonu oldu. Bunların hepsi faize gidiyor. Bu parayı bulmak için sineğin yağını çıkarıyorlar. Sömürü düzeninin bekçiliğini yapıyorlar" dedi ve şu mesajları verdi:

 

AMERİKA'NIN ORTADOĞU'NUN TETİKÇİLİĞİNİ YAPIYORLAR

Eskiden Amerika, İsrail ve Avrupa Birliği'nin postacılığını yapıyorlardı. Artık Amerika'nın Ortadoğu'daki tetikçiliğini yapıyorlar. Amerika'nın kışkırtması ile Esad yanlış yapıyor diye binlerce yıldır kardeşimiz olan Suriye'yi vuracakmışız. Binlerce Müslüman ölecek. İşte Türkiye'nin hali budur. Bu zihniyet devam ettikçe İmam Hatipli de olsanız, eşleriniz türbanlı da olsa bu sizi kurtaramaz. Bu milletin iktidarı olamazsınız. İşte tablo budur. Erbakan hocanın gerçek talebeleri iktidara gelmedikçe siyonizmin önüne geçemeyiz.

 

SİZ NASIL ERBAKAN'IN ÖĞRENCİSİSİNİZ?

AKP iktidarı Türkiye'nin toplam borcunu 500 milyar dolara çıkardı. Bu görülmemiş bir felakettir. Ortadoğu Projesi'nin eş başkanıyım diye övünenler Erbakan Hoca'nın yolundan gidemezler. Erbakan hoca, memur ve işçiye yüzde 300 zam verdi, ilave vergi koymadı, zam yapmadı. Bir tane milli müesseseyi satmadı. Kıbrıs'tan vazgeçmedi. Siz nasıl Erbakan hocanın öğrencisiniz. Merhum liderimizin dediği gibi arka kapıdan kaçıp bahçede top oynuyorsunuz.

19 Mart 2015 Kocaeli- Siyaset


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

09

CÜNEYT YILDIZ - Fatih Erbakan Korkuteli'de düzenlediği konferansın ardından basına açıklamalarda bulundu. söyledikleri noktasından virgülüne şu şekildedir. Fatih Erbakan, "AK Parti ya da başka bir partiden milletvekili adayı olmayı düşünüyor musunuz, bu yönde teklif geldi mi" sorusu üzerine şöyle konuştu: "Milletvekilliği için bağımsız olsun diye düşünüyoruz veya seçime girmeyiz. Erbakan Vakfı'nın çalışmalarına yoğunlaşırız. Vakfı belli bir noktaya getiririz. Bunun için herhangi bir partiyle olmayı uygun görmedik. Daha önce de ifade etmiştik. Çeşitli teklifler oldu tabi, onları değerlendirdik ama kendilerine de aynı şeyleri söyledik, bağımsız adaylık olursa uygun olacağını düşündüğümüzü. Olmazsa da çok şart değil. Mutlaka bu seçim olsun diye bir şartımız da yok. O iki seçenekten birini düşünüyoruz. Partiyle girmeyi düşünmüyoruz.'' Açılışa AK Parti Korkuteli İlçe Başkanı İlhami Yıldıran, MHP İlçe Başkanı Süleyman Yıldız ile vakıf üyeleri katıldı.

Yanıtla . 0Beğen 19 Mart 11:17
08

M. KAYA - BİRAZ ÖNCE YORUMLARA YAZDIĞIM HABERE ULAŞARAK ONU YAYINLAMANIZI RİCA EDİYORUM ÖZELLİKLE KOCAELİ HALKININ BU HABERİ BİLMESİ GEREKİYOR. ZİRA İLİMİZDEN BAĞIMSIZ ADAYLIĞI SÖZ KONUSU OLAN ERBAKANA YÖNELİK YIPRATMA GİRİŞİMLERİ BU HABERLER İLE YAYGINLAŞMIŞTIR.

Yanıtla . 0Beğen 19 Mart 11:17
07

M.KAYA - Editörün Notu: Üzgünüm, Anadolu Ajans imzalı haberi ajans üyesi olmadığımız için yayınlayamıyoruz.

Yanıtla . 0Beğen 19 Mart 11:17
06

ömer öğüt - SAYIN BAŞBAKANIMIZA VEFASINDAN VE TEVECCÜHÜNDEN DOLAYI ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM AMA BİZİM KOCAELİ DEN BAĞIMSIZ MİLLETVEKİLİ ADAYI OLMA İHTİMALİMİZ VAR TÜM KOCAELİ HALKININ DESDEĞİNİ BEKLERİM.!! DR.MUHAMMET ALİ FATİH ERBAKAN..!!

Yanıtla . 0Beğen 19 Mart 11:17
05

m.kaya - bu açıklama her ne kadar eski olsa da yeni yapılacak olan açıklamanın da bundan farklı olmayacağı kanaatindeyim. Saadet partisi ve o. asiltürk iddiasına gelince bir hafta kadar önce fatih bey gümüşhane gençlik kollarının daveti üzerine orda bir konferans verdi. Fatih bey'i her davet edeni kovarlarsa değil partiye çalışan partiye oy veren adam dahi bulamayacaklar.

Yanıtla . 0Beğen 19 Mart 11:17
04

Mollaosman - Saadet Partisi Düzce Merkez İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen konferansa katılsaydı, Fatih Beyi davet eden kişi yada kişileri Oğuzhan anında partiden uzaklaştırırdı. Bana da eski açıklama gibi geldi...

Yanıtla . 0Beğen 19 Mart 11:17
03

Koşa - 2012'de de benzer açıklamalar yapmıştı. Eski haber olma ihtimali yüksek...

Yanıtla . 0Beğen 19 Mart 11:17
02

Harun - Bu haber eski değil mi?

Yanıtla . 0Beğen 19 Mart 11:17
01

PAŞALI - AFERİN GÖZÜM SANA YAKIŞAN BUDUR ÇIRPINIYORLAR SON BİR GAYRET SAADETTE AKILLILIK YAPIP SEÇİM İTTİFAKI YAPSA GEREKEN CEVABI MİLLET NET VERECEK HELEKİ DAR GELİRLİLER NEDEN DİĞER PARTİLERE OY VERMİYORLAR BİLİRMİSİNİZ DAR GALERLİLER DİĞER PARTİLERE DAR GELİRLİYE YÖNELİK BİR VAATLERİ YOK HERKEZ KOLTUK DERDİNDE ASGARİ ÜCRETLİ EMEKLİ DUL YETİM PERİŞANMIŞ UMURUNDA DEĞİL HALKA YÖNELİK BİR ŞEYLER GEREK MİLLET AÇ İŞSİZ OKUL FATURALAR YAKACAK VS PERİŞAN MİLLET IŞIK ARIYOR

Yanıtla . 0Beğen 19 Mart 11:17
Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR