Eminevim 65 aileye tapusunu teslim etti

      Eminevim Kocaeli Şubesi, yaklaşık bin davetlinin katıldığı The Ness Otel’ de düzenlenen tapu teslim töreni ile tapusunu almaya hak kazanan 65 ai...

 

 

 

Eminevim Kocaeli Şubesi, yaklaşık bin davetlinin katıldığı The Ness Otel’ de düzenlenen tapu teslim töreni ile tapusunu almaya hak kazanan 65 aileye tapularını teslim etti. The Ness Otel’de gerçekleştirilen tapu teslim törenine Eminotomotiv Şirketler Grubu kurucusu ve yönetim kurulu başkanı Abdurrahman Emin Üstün, yönetim kurulu üyesi Muhammed Musab Üstün, Türkiye Satış Müdürleri Sezai Gök ve Faruk Sağ, teslimat müdürü İlker Torçuk, Kocaeli Bölge Müdürü Ersan Yollagöz, Kocaeli Şube Müdürü Arif Yılmaz ve yaklaşık bine yakın davetli katıldı.

 

MUTLULUĞU YAKALAMAK

 

Yemekle başlayan tören daha sonra Satış Müdürü Sezai Gök'ün yaptığı açılış konuşmasıyla devam etti. Gök yaptığı açıklamada, '' Bizler akrabalarımızla, dostlarımızla yakın bağlar kurarız. Hayatta mutluluğu yakalamak için eş, dost akrabalık ilişkileri kurarız. Bizde daha fazla şubeleşerek sizlerle bu ilişkileri kuruyoruz'' dedi.  Konuşmasına devam eden Gök, “  Peşin parası olan kolaylıkla ev alabilir ancak peşin parası olmayan birinin ev alması çok zor. Banka kredisi çekecek ve neredeyse iki ev parası şeklinde geri ödeyecek. Ayrıca bir de faize girmiş olacak. Biz Eminevim olarak tam bu noktada devreye giriyoruz. Türkiye şartlarında ev ve araba alma koşullarını kolaylaştırıyoruz ve sizlerin katkılarıyla 23 yıldır bunu başarmaktayız. Buradaki kalabalığın büyük bir aile olduğunu düşünüyorum ve ben de bu ailenin bireyi olarak burada olmaktan gurur duyuyorum” diye konuştu.

 

SÜPRİZ HEDİYE ÇEKİLİŞİ

 

Gök, ayrıca faize girmeden vade farkı ödemeden, insanların ev almalarına sebep olduklarını belirterek gelen konuklara teşekkürlerini sundu.  Tören daha sonra ailelere tapuları teslim edilerek yerini sürpriz hediye çekilişine bıraktı. Yeni ev sahibi olan şanslı aileler led tv, akıllı telefon, tablet bilgisayar, ve laptop kazanma şansı yakaladı program gerçekleştirilen çekiliş sonrası sona erdi.

22 Haziran 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR