İzmit Belediyesi’nden örnek icraat

        Geçtiğmiz yıl bayram öncesi İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan’ın talimatı ile Gündoğdu Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’nde kalanlara yön...

BÜYÜT

 

 

 

 

Geçtiğmiz yıl bayram öncesi İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan’ın talimatı ile Gündoğdu Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’nde kalanlara yönelik gerçekleştirilen saç kesim etkinliği bu yıl da yapıldı. Belediye’nin Sosyal İşler Birimi tarafından organize edilen etkinlik ile Gündoğdu Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’nde kalan tüm engellilerin saçları kesildi.

 

KATKI SAĞLADILAR

 

Artistik  Kuaförler Derneği ile ortaklaşa gerçekleştirilen etkinliğe Time Kuaför’den Gökhan  Nida Egin, Kuaför Reyhan’dan Reyhan Karakaya, Kuaför Suat Birer’den Turan Kuyruk, Kuaför Özer Öztürk’ten Yakup Kavut, Kuaför Elif’ten Elif Baharlı, Kuaför İlkay’dan Elif Doğru da gönüllü olarak katkı sağladılar.

 

HERKESE ÖRNEK

İzmit Belediyesi Sosyal İşler Birim Sorumlusu Sinem Gülenç, etkinliğe sosyal sorumluluk bilinci ile gönüllü olarak katkıda bulunan kuaförlere teşekkür etti. Gündoğdu Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi yetkilileri de etkinlik için İzmit Belediye Başkanı Doğan’a teşekkür ederek bu davranışın herkese örnek olması dileğinde bulundular.

23 Temmuz 2014 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR