Gölcük’te yol yapım ihalesi yapıldı

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanlığı tarafından gerçekleştirilen ihale kapsamında 4 kilometrelik yol ile istinat duvarı yapılacak....

BÜYÜT

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanlığı tarafından gerçekleştirilen ihale kapsamında 4 kilometrelik yol ile istinat duvarı yapılacak. Ayrıca proje kapsamında 2 adet köprü ve dere ıslah imalatları da yapılacak.

 

KÖPRÜ YAPILACAK

Proje kapsamında Asar Deresi üzerinde D-130 Karayolu’nun kuzeyinde ve güneyinde 2 adet dere üzerinde araç köprüsü tasarlandı. D-130 Karayolu’na kadar yapılan dere ıslah duvarlarının körfeze kadar uzatılması planlandı. Bu dere ıslah duvarlarına paralel yan yollar tasarlanarak yüksek ağır tonajlı araç trafiğinin kendi özel yolunda mahallelerden uzaklaştırılması sağlandı. Ayrıca dere üzerinde oluşturulacak köprüler doğu-batı yönündeki ulaşımında D-130 Karayolu’na girmeden mahalleler arasında sağlanabilmesine olanak verecek.

 

4 FİRMA TEKLİF VERDİ

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi İhale Salonu’nda gerçekleştirilen ihalede en düşük teklif 24 milyon 912 bin TL ile Orhan Günerigök+Gelişim Mühendislik+Teryap Makine ortak girişiminden gelirken, en yüksek teklif ise 28 milyon 610 bin TL ile Yapı Proje Merkezi firmasından geldi.

 

FİRMA VE TEKLİFLER

Orhan Günerigök+Gelişim Mühendislik+Teryap      24 milyon 912 bin TL

Mezre Turizm                                                            26 milyon 825 bin TL

Adabağ Yapı                                                             28 milyon 448 bin TL

Yapı Proje Merkezi                                                   28 milyon 610 bin TL

23 Eylül 2015 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR