Özel İlgi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği açıldı

Özel İlgi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, düzenlenen tören ile İzmit Alemdar Caddesi No:8 adresinde açıldı. Poliklinik, son teknoloji ürünü cihazlarl...

BÜYÜT

Özel İlgi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, düzenlenen tören ile İzmit Alemdar Caddesi No:8 adresinde açıldı. Poliklinik, son teknoloji ürünü cihazlarla hizmet verecek.

Özel İlgi Çocuk Sağlığı Merkezi’ne bağlı olarak kurulan Özel İlgi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, düzenlenen tören ile açıldı. İzmit Alemdar Caddesi No:8 adresinde hizmet verecek olan poliklinikte diş doktorları Özgül Ceylan, Özge Deniz Küçük, Başak Bölükbaşı ve Hamza Turan görev yapacak. Polikliniğin açılışına İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan ve çok sayıda davetli katıldı. Özel İlgi Çocuk Sağlığı Merkezi Genel Müdürü Yaşar Ellialtı törende yaptığı konuşmada, “Alanlarında uzman doktorlarımız ile her yaştan gruba hizmet vereceğiz. En donanımlı ve teknolojik cihazlarla hatalarımıza en iyi tedavileri uygulayacağız” dedi.

SON TEKNOLOJİ
Doktorlar dışında 12 personelin çalışacağı Özel İlgi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, son teknolojik cihazlarla ağız sağlığında çığır yaratacak. Poliklinikte, eksik olan dişlerin fonksiyon ve estetiğini tekrar sağlamak amacıyla çene kemiğine yerleştirilen yapay diş kökü olan implant tedavisi de yapılacak. Bunun dışında, diş sağlığı için her türlü tedavi uygulanabilecek. İki kattan oluşan 240 metrekare alana sahip poliklinik, sabah 08.30’dan akşam 22.00’ye kadar açık kalacak. Polikliniğin işletme müdürü ise Özge Yetimaslan.

25 Mayıs 2011 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR