Coşkun, yeni Türkiye’yi anlattı

AKP Milletvekili adayı Yahya Coşkun, önceki gün Körfez ilçede bir dizi ziyarette bulundu. İlçe SKM tarafından hazırlanan program kapsamında Barbaros...

BÜYÜT

AKP Milletvekili adayı Yahya Coşkun, önceki gün Körfez ilçede bir dizi ziyarette bulundu. İlçe SKM tarafından hazırlanan program kapsamında Barbaros Mahallesi’ne çıkarma yapan Coşkun’a seçim gezisinde ilçe başkanı Av. Osman Badem, İlçe SKM Başkanı Şaban Aydın e partililer eşlik etti.

 

YENİ TÜRKİYE’Yİ ANLATTI

Barbaros Mahallesi’ndeki gezisi sırasında vatandaşlara AKP’nin yeni Türkiye hedefi hakkında bilgiler veren Yahya Coşkun, “Beceriksiz devlet adamları yüzünden ülke hep geride kaldı. Menderes, Özal ve Erbakan gibi onurlu devlet adamları da türlü entrikalarla görevden uzaklaştırıldılar. AK parti iktidarı ve Tayyip Erdoğan ile de yeni Türkiye’nin temelleri atıldı” dedi.

 

SİSTEM DEĞİŞECEK

İlçe başkanı Osman Badem ise, yeni Türkiye yolundan dönmeyeceklerini dile getirdi. 7 Haziran’da milletin desteği ile büyük bir başarıya imza atacaklarını dile getiren Badem, “Parlamenter sistemin yerine başkanlık sistemi gelecek. Bu şekilde Türkiye artık daha istikrarlı bir ülke haline gelecek” diye konuştu.

15 Mayıs 2015 Kocaeli- Siyaset


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR