Odalardan Kaya’ya destek

Esnaflardan Kemal Kaya’ya destek Esnaf ve Sanatkarlar Odası Birliği ikinci başkan Kadir Durmuş ve Ahmet Gödek önderliğinde Şehir Restaruant’ta mevcu...

Esnaflardan Kemal Kaya’ya destek

Esnaf ve Sanatkarlar Odası Birliği ikinci başkan Kadir Durmuş ve Ahmet Gödek önderliğinde Şehir Restaruant’ta mevcut başkan Kemal Kaya’ya destek amacıyla bir araya geldi.

Toplantıya 51 oda başkanın büyük bir bölümü ve değişen 6 yeni başkan Gebze Kahveciler Odası Başkanı Sabit Yıldırım, Kocaeli Bakkallar-Büfeler Odası Başkanı Bayram Küçük, Gölcük Pazarcılar Odası Başkanı Erdoğan Türengül, Gebze Bakkalcılar Odası Başkanı Ali Yunar, Gebze Şoförler Odası Başkanı İsmail Bülbül, Körfez Esnaf Odası Başkanı Nihat Gökbayrak da katıldı.

GENEL KURULA HAZIRLIK

Toplantının basına kapalı olarak gerçekleştirilen bölümünde 11 ve 18 Mayıs’ta gerçekleştirilecek olan genel kurulun detayları ve mevcut başkan Kemal Kaya’ya destek olunması konuşuldu. 4 adayın çıkacağı genel kurul fuar içindeki Şehir Restaruant’ta gerçekleştirilecek. 

06 Nisan 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR