Hürriyet, Cihan Hastanesi’ni ziyaret etti

CHP Milletvekili Fatma Kaplan Hürriyet, beraberindeki CHP İzmit ilçe Başkanı Mehmet Ümit Küçükkaya ve İzmit Belediyesi Meclis üyesi Veli Beyaztaş ile...

BÜYÜT

CHP Milletvekili Fatma Kaplan Hürriyet, beraberindeki CHP İzmit ilçe Başkanı Mehmet Ümit Küçükkaya ve İzmit Belediyesi Meclis üyesi Veli Beyaztaş ile beraber Özel Cihan Hastanesi’ne ziyarette bulundu. Cihan Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Uzman Doktor Metin Öztürk, Başhekim Ortopedi Uzman Doktoru Ali Hürmeydan, Cihan Hastanesi Genel Müdürü Operatör Doktor Uğur Doğan ve Kurumsal İletişim Müdürü Gökhan Tanrıverdi ile görüşen CHP’li Milletvekili Fatma Kaplan Hürriyet, Kocaeli’deki özel hastanelerin durumu hakkında bilgi aldı.


DOLMA GETİRMİŞLER

Türkiye ve Kocaeli geneli tarafından tanınmış doktorlar tarafından idare edilen Özel Cihan Hastanesi Genel Müdürü Uğur Doğan, “Burada ilk kurulduğumuzda mahalleden bayanlar hoş geldin hediyesi olarak evlerinden dolma yapıp getirdiler. Bizim kültürümüzde komşuluk çok önemli bir kavram ve bunu daha iyi anlamış olduk” dedi. Sözlerine devam eden Uğur Doğan, “Biz bu kentin hastanesiyiz ve Cihan Hastanesi, 30 yıldır kente hizmet eden insanları bünyesinde toplamış bir hastane. Lokal çaplı, yerelde bir özel hastane olduğumuz için bazı sıkıntılar yaşıyoruz. Sıkıntılarımızı sizlerin meclise taşıyacağını umuyoruz. Milletvekilliğiniz hayırlı olsun” dedi.


HASTALARI UNUTMADI

CHP Milletvekili Fatma Kaplan Hürriyet ise, “Seçilsek bile henüz mazbatayı almadan çalışmaya başlamıştık. Kocaeli’deki kurum ve kuruluşları ziyaret ederken, komşumuz sayılan Özel Cihan Hastanesi’ne gelmeden yapamazdık. Sizler Kocaeli’de çalıştığınız gibi Kocaelili vatandaşları da tanıyorsunuz, vatandaşlar da sizleri tanıyor. Sıkıntılarınızın çözümü için Ankara’da çalışacağım” açıklamasında bulundu. Sohbetin ardından Milletvekili Hürriyet, hastane yetkilileriyle beraber hastane personeli ve hastaları ziyaret ederek acil şifalar diledi.

27 Haziran 2015 Kocaeli- Siyaset


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR