AK Gençlik, anneleri unutmadı

AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Emre Kahraman ve yönetimi Anneler Günü’nde dünyanın en değerli, en şefkatli varlıkları olan annelere büyük bir je...

BÜYÜT

AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Emre Kahraman ve yönetimi Anneler Günü’nde dünyanın en değerli, en şefkatli varlıkları olan annelere büyük bir jest yaparak, onların bu güzel günlerinde annelere özel çerçeve hazırlattılar. İl Başkanı Kahraman’ın mesajının yazılı olduğu çerçeveyi annelerine takdim eden il yöneticisi gençler, annelerinin hem gönüllerini fethetti hem de dualarını aldı.

İl Gençlik Kolları Başkanı Emre Kahraman, mesajında şu ifadelere yer verdi:

Öncelikle Anneler gününüzü en kalbi duygularımızla kutlarız.

Bize göre ANNE demek hayırlı bir evlat olup cennete bir nebzede olsa yaklaşabileceğimiz bir kapı demektir. Kaç yaşına gelirsek gelelim sevgisine ve duasına muhtaç olduğumuz şefkat demektir.

Yaptığımız her işte attığımız her adımda ve bil hassa uğrunda emek harcadığımız bu AK Davamızda muktedir olabilmemiz adına siz annelerin desteğine sonuna kadar ihtiyacımız var.

Bizler yeri geliyor evimizden yeri geliyor işimizden fedakârlık ederek davamız uğruna koşturuyoruz. Bazen partimizin toplantıları olduğu için eve geç geliyor, bazen teşkilat çalışmalarımızda sabahlıyoruz. Bazen mitinglerde en önlerde sesimizi duyurmak için bağırıyor bazen teşkilatımızı temsilen şehir dışı programlarına katılım sağlıyoruz. Bütün bunları yaparken sizlerin dualarını arkamızda hissediyor her zaman yanımızda olduğunuzu bilerek emin adımlarla ilerliyoruz.

Rabbim sizleri başımızdan eksik etmesin. AK Davamız için yetiştirdiğiniz hayırlı arkadaşlarımızı dualarınızla hem bu Dünya da hem de öteki Dünya da muvaffak etsin.

Allah Sizlerden Razı olsun.

EMRE KAHRAMAN

11 Mayıs 2015 Kocaeli- Siyaset


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR