Bilişim seferberliği başlıyor

Türkiye’nin en büyük yazılım şirketlerinden biri olan KMK Bilgi Teknolojileri AŞ Genel Müdürü Seda Ünal, Kocaeli bölgesindeki esnaf ve KOBİ’nin etkin...

Türkiye’nin en büyük yazılım şirketlerinden biri olan KMK Bilgi Teknolojileri AŞ Genel Müdürü Seda Ünal, Kocaeli bölgesindeki esnaf ve KOBİ’nin etkin teknoloji kullanımını yaygınlaştırmak için il temsilciliği oluşturacağını açıkladı. Ünal, Kocaeli’deki KOBİ ve esnafa yerinde teknolojik çözümler üreterek, kent ekonomisine büyük katkı sağlamak istediklerini dile getirdi.

 

HEDEF; KOBİ VE ESNAF

Ünal, konu hakkındaki açıklamasında şu ifadelere yer verdi: “Bu giriş ile Kocaeli bölgesindeki küçük ve orta ölçekli firmaların kolayca teknoloji kullanmaları, e-ticaret ve web siteleri oluşturmaları, ticari program kullanarak işlerini güçlendirmeleri amaçlanmaktadır. Dünya standartlarında profesyonel yazılımlara Kocaeli bölgesinde kolayca sahip olmaları ve kullandıkları ticari programlara ve ürünlere kolayca destek almaları sağlanacaktır.”

 

YENİ İSTİHDAM İMKANI

Kocaeli’nde ne iş yapabilirim diye düşünen girişimciler için kaçırılmayacak bir iş imkânı sunan, KMK Bilişim Teknolojileri AŞ, Türkiye’de her ilde bilişim seferberliği ilan etti. İlimizde girişimde bulunmak isteyenlerin online olarak başvurularını yapabilecekleri belirtildi. Kentimizdeki küçük ve orta ölçekli firmalar bu sayede ekonomik fiyatlara teknoloji ihtiyaçlarını giderebilecekler, aynı zamanda bilgi teknolojileri alanında Kocaeli’de yeni istihdam alanları oluşmuş olacak.

02 Mayıs 2017 Kocaeli- TeknolojiYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR