Ali Korkmaz’dan birlik, beraberlik çağrısı

1 Kasım seçimleri çalışmalarının Erdoğan Şentürk başkanlığındaki SKM ekibi tarafından daha hızlı ilerleyeceğini belirten Korkmaz, “Teşkilatımızın her...

BÜYÜT

1 Kasım seçimleri çalışmalarının Erdoğan Şentürk başkanlığındaki SKM ekibi tarafından daha hızlı ilerleyeceğini belirten Korkmaz, “Teşkilatımızın her üyesi şunu çok iyi bilmeli ki, çok önemli ve tarihi bir dönemden geçiyoruz” dedi.

 

SKM BAŞKANI YİNE ERDOĞAN ŞENTÜRK

AK Parti İzmit İlçe Yönetiminin haftalık olağan yönetim kurulu toplantısı salı günü ilçe binasında gerçekleşti. 1 Kasım Genel Seçim çalışmalarına mahalle toplantılarıyla start veren AK Parti İzmit İlçe’de SKM Başkanı da belirlendi. Başkan Ali Korkmaz, 1 Kasım seçimlerinin tekrar seçim olduğunu hatırlatarak, “7 Haziran seçimlerinde SKM Başkanımız Erdoğan Şentürk ve ekibi yoğun ve etkili programlar gerçekleştirdi. Bu bir tekrar seçim olacak. SKM’de değişiklik düşünmedik. Erdoğan Şentürk başkanlığında SKM’nin yine başarılı bir seçim süreci geçireceğine inanıyorum” dedi.


DOĞU’DA ADI KONULMAMIŞ BİR SAVAŞ VAR

1 Kasım Genel Seçimleri için yoğun bir çalışma dönemine girdiklerini de belirten Korkmaz, “Partimizin her kademesindeki teşkilat üyelerimize sesleniyorum. Önümüzde 2 aydan az bir süre kaldı. Bu süreyi en iyi şekilde değerlendirmek zorundayız. Bütün arkadaşlarımdan yeni bir başlangıç için tüm gücünü bu seçimlere vermesini, çok daha fazla çalışmasını bekliyorum” dedi. Korkmaz, son dönemde artan terör olayları nedeniyle toplumun her kesimin gergin olduğunu da belirterek şöyle dedi: “Doğu'da adı konulmamış, arkasında dış güçlerin olduğu bir savaş var”

 

ASIL HEDEF TÜRKİYE’NİN BÜYÜMEMESİ

“Rüzgar biraz Ak Parti'den yana esmeye başladığı anda ortaya çıkan dış güçler bunlar. Ve asıl hedefleri partimiz gibi gözükse de ülkemizin gelişmesini, büyümesini, güçlenmesini önlemek. Yani istikrarı bitirmek. Bu yüzden birlik ve beraberliğe her zamankinden daha fazla ihtiyacımız var. İşte burada Ak Parti teşkilatları olarak bizlere büyük ve tarihi görevler düşüyor. Bu oyunlara gelmeyeceğiz. Ülkemizi korumak için var gücümüzle çalışacak, halkımıza bu algı operasyonunu çok iyi anlatacağız. Ben bir kez daha şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyor, ailelerine ve milletimize sabır diliyorum” ieklinde konuştu.

09 Eylül 2015 Kocaeli- Siyaset


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR