İstanbul Boğazında yat turu

Boğazın en lüks yatı olan Şanzelize Yatında buluşanlar, İstanbul Boğazı’nın her iki yakasını denizden gördü. Güzel bir havada yeni dostlarla tanışman...

BÜYÜT

Boğazın en lüks yatı olan Şanzelize Yatında buluşanlar, İstanbul Boğazı’nın her iki yakasını denizden gördü. Güzel bir havada yeni dostlarla tanışmanın ve keyifli sohbet yapmanın imkanını da buldular.


TÜRKÜ SÖYLEDİLER

Boğazın serinliğinde yenen yemek sonrası, Türk Halk Müziği sanatçısı Kenan Serhat İnce, Ecz. Selçuk Arslan ile birlikte türkülerimizi seslendirdi. Şaire Aynur Saydam da İstanbul üzerine yazdığı şiirlerini okudu.Beylerbeyi Nato iskelesinde başlayan yat yolculuğu, 4.5 saat sonra aynı iskeleden İzmit’e hareket ile sona erdi.

 

BOĞAZ TURUNA KATILANLAR

Şanzelize Yatı ile gerçekleşen Boğaz turuna; Prof. Dr. Mesut Gür (İTÜ), İgsaş Genel Müdürü Turan Tok, Doç. Dr. Numan Akdoğan (GYTE),  Dr. Aziz Alemdar, Ziraat Mühendisi Hasan Uzunhasanoğlu, Şaire Aynur Saydam, Yrd. Doç. Dr. Mustafa Kemal Cerrahoğlu (SAÜ), Danışman Mesut Uğur, Şair-Yazar Süleyman Pekin, Mali Müşavir Ahsen Okyar, Reklamcı Metin Gönül, Endüstri Müh. Mustafa Toka, Kimya Müh. Yücel Uzman, Harita Müh. Ali Kahraman, Ecz. Selçuk Arslan, Kocaeli Kandıralılar Derneği Başkanları; Sigortacı Erdal Baykara, Dr. İsmail Çapcı, Elektrik Elektronik Müh. Harun Reşit Kocagöz, Dr. Hasan Dermenci, Ispartalılar Derneği Başkanı Ali Aydemir, Dr. Mehmet Karanfil, Körfez Trabzonlular Derneği Başkanı Mustafa Akın, Dr. Mehmet Ayas, Rıdvan Şükür, KBB Meclis üyesi Zeki Kurtuluş, Ecz. Nurhayat Cambay Karaca, Bilgisayar Müh. Oğuz Duru, Av. Zeki Hacıibrahimoğlu, İşadamı Şükrü Bayram, İnşaat Müh. Coşkun Karakadılar, Makine Müh. Çetin Mut, Çevre Müh. Banu Çevikel, İşadamı Necati Pilavcı, Danışman Edip Tekkol, Dr. Oktay Taşolar, Yalova Ü. Öğretim Görevlisi Yunus Özen, Türk Kızılayı İzmit Şube Başkanı Muzaffer Şişmanoğlu, Makine Müh. Ömer Öztürk, Dr. A. Zeynep Turan, Veysel Çavdar, Bilgisayar Müh. Taner Şanlı, Ahmet Güngör, Av. Naci Kara, Dr. Fatma E. Taşolar, Ahmet Bahadır Yıldızdoğan, Ecz. Fatma Uğur, Müteahhit Murat Özer, Petrolcü Alpaslan Şimşek, İşadamı İsmail Araç, Bilgisayar Programcısı Ahmet Yılmazcan ve eşleri katıldı.

04 Eylül 2014 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR