Akmis Grup, EMITT’te büyük ilgi çekti

EMITT, TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde 19’uncu kez kapılarını ziyaretçilere açtı. Fuarın açılışına İstanbul Valisi Vasip Şahin, Kültür ve Turizm Bak...

BÜYÜT

EMITT, TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde 19’uncu kez kapılarını ziyaretçilere açtı. Fuarın açılışına İstanbul Valisi Vasip Şahin, Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Abdurrrahman Arıcı, İstanbul İl Emniyet Müdürü Selami Altınok, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, çok sayıda yerli, yabancı dernek ve federasyon temsilcileri katıldı. 71 ülke ve 4 bin 500’ü aşkın kuruluş ve beldenin yer aldığı fuarın açılışında protokol üyeleri birer konuşma yaptı. Kocaeli’de kurulan ve Doğu Marmara’nın en büyük turizm ve seyahat acenteleri arasında bulunan Akmis Grup, EMITT’in en dikkat çeken firmaları arasında bulundu.

 

VALİ VE BELEDİYE BAŞKANI ZİYARET ETTİ

Gerçekleşen fuarın ilk gününde yerini alan Akmis Seyahat, bünyesinde bulundurduğu Akmis Seyahat, Heykel Turizm, Highway Dergisi, Healthpath Fotoproje Abkhazia Tur ve VIP Transfer & Rant a Car ile EMITT fuarında tanıtımını yaptı. Akmis Grup Yönetim Kurulu Başkanı Ruhi Karaalp, Akmis Seyahat Genel Müdürü Olgun Aksoy, Abhazya Cumhuriyeti Turizm ve Sanayi Odası Başkanı Gagulia Gennady gerçekleşen fuardaki yerlerini aldılar. Abhazya’dan önemli konukların da katıldığı fuarda, Akmis Grup standında önemli misafirleri ağırladı.

 

YURTDIŞI FUARLARINDA DA STANT AÇACAĞIZ

Akmis Grup Yönetim Kurulu Başkanı Ruhi Karaalp gerçekleşen fuara katılımları ile ilgili yaptığı açıklamada, “EMITT Uluslar arası Turizm Fuarı’nda Kocaeli, Bursa, Yalova, Sakarya ve İstanbul’da önemli çalışmalar yapan Akmis Grup olarak katıldık. Fuarımız oldukça ilgi çekiyor. Akmis grup bünyesinde bulunan Abkhazia Tur’un ve Abhazya’nın tanıtımı için Abhazya’dan konuklarımız geldi. Onları en iyi şekilde ağırlıyoruz. Akmis Grup’un iş kollarını tanıtıyoruz. Projelerimizi turizm meraklılarına aktarıyoruz. Akmis Grup olarak EMITT’te yerimizi aldığımız için mutluyuz. Bundan böyle uluslar arası turizm fuarlarında da yer almaya karar verdik” dedi. Akmis Seyahat Genel Müdürü Olgun Aksoy’da yaptığı açıklamada, “Akmis Grup olarak kısa zamanda Kocaeli ve Doğu Marmara’nın en önemli kuruluşları arasında yer aldık. Kendimizi anlatmak için fuara katıldık. Akmis Grup ve Akmis Seyahat’e olan güven ve teveccühten dolayı tüm halkımıza teşekkür ediyoruz” dedi.

 

VALİ COŞ, STANDI GEZDİ

Gerçekleşen fuar tanıtımında Akmis Grup standı önemli misafirleri ağırladı. Sakarya Valisi Hüseyin Avni Coş, Sapanca Belediye Başkanı Dr. Aydın Yılmazer Karamürsel ve İzmit Belediyesi Turizm Müdürleri ve önemli işadamları standı ziyaret ederek incelemelerde bulundu. Vali coş Akmis Grup standını inceledikten sonra yaptığı açıklamada, “Akmis Seyahat’ın bölgeye kattığı değeri görüyoruz. Abhazya’dan gelen konuklarımıza da ‘hoşgeldiniz’ dedik. Kendilerini böyle bir organizasyona katıldıkları için tebrik ediyoruz” dedi. Sapanca Belediye Başkanı Av. Aydın Yılmazer’de gerçekleşen ziyarette yaptığı konuşmada, “Sapanca hem Kocaeli, hem Sakarya da bulunuyor. Akmis Grup her iki tarafta da bulunan büyük bir kuruluş. Kendilerini çalışmalarından dolayı tebrik ediyoruz. Abhazya’dan gelen heyeti de yaptıkları başarılı tanıtımdan dolayı tebrik ediyoruz” dedi.

23 Ocak 2015 Kocaeli- Ekonomi


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR