Özdağ: Kocaeli sağlık turizminde öncü olmaya devam edecek

Uzun yıllar İzmit Abdurrahman Yüksel Caddesi’nde sağlık hizmeti veren Akademi Hastanesi, kısa bir süre önce Başiskele Ovacık Mahallesi’ndeki yeni bin...

BÜYÜT

Uzun yıllar İzmit Abdurrahman Yüksel Caddesi’nde sağlık hizmeti veren Akademi Hastanesi, kısa bir süre önce Başiskele Ovacık Mahallesi’ndeki yeni binasına taşındı. Burada hasta kabulüne başlayan Akademi Hastanesi’nin önceki gün önemli konukları vardı. Kocaeli Ticaret Odası Başkanı Murat Özdağ, yönetim kurulu üyeleri Zihni Yılmaz, Yusuf Koçak, Şahin Kaya ve Semih Barış’tan oluşan heyet Akademi Hastanesi’nin yönetim kurulu başkanı Kubilay Kırman’a ‘hayırlı olsun’ ziyareti gerçekleştirdi.

 

"SAĞLIK TURİZMİNDE İKİNCİYİZ"

KOTO heyetini ilk olarak odasında ağırlayan akabinde de 12 bin 500 metrekare alan üzerine kurulu sağlık tesisini gezdiren Kırman, hastanenin fiziki özellikleri ve yeniliklerine dair detaylı bilgiler sundu. Kocaeli’nin sağlık turizminde İstanbul’dan sonra ikinci sırada yer aldığını hatırlatan Başkan Özdağ ise, bu kulvardaki liderliğin sürdürülebilmesi için yeni yatırımların çok önemli olduğuna vurgu yaparak, “Kocaeli, sağlık turizminin gelişiminde öncü bir rol oynamaya devam edecektir” dedi.


FOTO HİLMİ DE AKADEMİ’DE

KOTO heyeti, Kubilay Kırman ile yaptıkları görüşme sonrası, yeni binada doğum fotoğrafçılığı hizmeti vermeye başlayan, Foto Hilmi’nin sahibi Ali Kılıç’ı da ziyaret etti. Aynı zamanda KOTO 19. Meslek Komitesi Başkanı da olan Kılıç, İzmit’te 1972’den bu yana fotoğrafçılık sektöründe faaliyet gösterdiklerini, yeni binada ‘doğum fotoğrafçılığı’ hizmeti de vermeye başladıklarını belirtti. Başkan Özdağ ve beraberindeki heyet, Kılıç’a yeni ticarethanesinde hayırlı ve bol kazançlar diledi.

27 Ağustos 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR