Kiğılı yeni mağazası ile 41 Burda AVM’de

21 Ocak’ta hizmete açılan 41 Burda AVM mağazasında Kiğılı’nın özgün ve dinamik koleksiyonları, şık giyimi seven erkeklerin beğenisine sunuluyor.   K...

21 Ocak’ta hizmete açılan 41 Burda AVM mağazasında Kiğılı’nın özgün ve dinamik koleksiyonları, şık giyimi seven erkeklerin beğenisine sunuluyor.

 

Kurulduğu günden bugüne erkek modasının öncü markalarından olan Kiğılı, 41 Burda AVM’deki mağazasının açılışını 21 Ocak 2016 Perşembe günü gerçekleştirdi. 

 

Kiğılı, erkeklere konforlu giyim ayrıcalığını sunduğu mağazalarına bir yenisini daha ekledi. 276 m² alan üzerine kurulu mağazada, şehirli erkeğin güçlü, maceracı yanını ortaya çıkaran tasarımlar sergileniyor.

 

Kocaeli’deki mağazada; süper slim fit kalıplarıyla dikkat çeken ceketler, takım elbiseler, pantolonlar ve gömlekler iş hayatının vazgeçilmezi olarak yerini alıyor. Modern ve dinamik Kiğılı koleksiyonunda, sezonun trendlerinden, serin havaların tercihi triko öne çıkıyor. 50 renk ve 500 renk-model çeşitliliği ile zengin bir yelpaze sunan Kiğılı triko koleksiyonu soğuk günlerin gözdesi oluyor.

20 Ocak 2016 Kocaeli- EkonomiYÜKLENİYOR