Akar, kapı kapı geziyor

CHP Kocaeli Milletvekili ve Milletvekili adayı Haydar Akar, önceki gün Başiskele İlçesinde esnaf ve ev ziyaretlerinde bulundu. Akar’a Başiskele İlçe...

CHP Kocaeli Milletvekili ve Milletvekili adayı Haydar Akar, önceki gün Başiskele İlçesinde esnaf ve ev ziyaretlerinde bulundu. Akar’a Başiskele İlçe Başkanı İrfan Keskin ve İlçe Yönetimi eşlik etti.

 

Akar, çalışmaları ile ilgili; “Akşamdan sabaha her şeyi değiştirmemiz mümkün değil ancak siyasette sabırla ve uzun soluklu çalışmalarla emek vererek başarıya ulaşmak mümkündür. Biz de bu düşünceyle gücümüzün yettiği kadar ve elimizin erdiği kadar bir kişi bir kişidir diyerek olabildiğince çok çalışıyoruz” dedi.


VATANDAŞLARIMIZ SORGULAMALI VE GEREĞİNİ 7 HAZİRAN’DA YAPMALI

Akar, “Başiskele İlçesinde yaşayan vatandaşlarımız bu defa sorguluyor ve CHP’nin projelerini merak ediyor, bizler de CHP olarak vatandaşlarımızdan bunu istiyoruz. Vatandaşlarımız 13 yıldır iktidarda bulunan AKP’yi sorgulasın. Eğer 13 yılda işsizlik çözüm bulmuşsa, vatandaşlarımız borç içinde değilse, çocuklarının gelecekleri için endişelenmiyorlarsa, hayat standartları yükselmişse iktidar kim olursa olsun onu desteklesinler. Ancak bu saydıklarımız olmamış ve daha da kötüye gidilmişse bu iktidarı değiştirmeleri gerekiyor. Cumhuriyet Halk Partisi olarak projelerimizi açıkladık ve vatandaşlarımızın tüm sorunlarını tespit ettik. Eğer yetki verilirse 4 yıl içinde tüm vaatlerimizin gerçekleşeceğini vatandaşlarımız görecek eğer bunlar gerçekleşmezse vatandaşlarımız bizi de sandıkta sorgulamalı ve gereğini yapmalıdır” dedi.

Gün boyu ziyaretlerini sürdüren Akar,  Başiskele'de vefat eden Necip Serim'in evine taziye ziyaretinde bulunarak acılarına ortak oldu.

06 Mayıs 2015 Kocaeli- Siyaset


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR