Sporun patronu Çintimar'dan anlamlı mesajlar

NE KADAR ŞÜKRETSEK AZDIR Çintimar'ın bayram mesajı şu şekildeydi. "Saygı değer hazirun. Tüm konuşmacılar gibi ben de sizleri saygı ve sevgi ile se...

NE KADAR ŞÜKRETSEK AZDIR

Çintimar'ın bayram mesajı şu şekildeydi. "Saygı değer hazirun. Tüm konuşmacılar gibi ben de sizleri saygı ve sevgi ile selamlıyor, bu ailenin bir ferdi olduğum için onur duyuyorum. Bu ülkenin birlik ve beraberliği için canları seve seve veren şehitlerimizi rahmetle anıyor, gazilerimize acil şifalar diliyorum. Herkesin hobisi bizim mesleğimiz. Bizim ailemiz çok önemli ve güzel işler yapmaktadır. Bu, herkese nasip olmayacak bir şeydir. Bu anlamda Rabb'mize ne kadar şükretsek azdır.

 

BİRLİĞİMİZ DAİM OLSUN

Değerli dostlar. Ben 5 yıldır bu kentte görev yapıyorum. Burada bulunmaktan dolayı çok mutluyum. Ülkesinin her köşesinde görev yapmış bir kardeşiniz olarak şunu ifade etmek istiyorum. Buradaki spor ailesi hakikaten çok büyük ve ailenin marka değeri çok yüksek. Hiç bir ilde birlik ve beraberliğin bu kadar yaşanacağına inanmıyorum. 8 farklı ilde görev yaptım, Kocaeli gibi bir ile rastlamadım. Dolayısı ile bu marka değerinin oluşmasında, buradaki ekibin ve basın mensubu arkadaşlarımın çok büyük bir katkısı var. Camiamıza bu katkıyı sunan herkese çok teşekkür ediyorum. Allah herkese bu günlerin devamını nasip etsin, birlik ve beraberliğimizi daim etsin.

Erdem ÖVÜÇ

 

cimdimar.jpg

 

Murat Aydın: Örnek olmalıyız

Kocaeli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Murat Aydın, Hasan Doğan Amatörevi'ndeki bayramlaşmada şu ifadelere yer verdi. "Ülkemiz zor şartlardan geçiyor. Tarihimiz mücadeleler ile geçmiş ve bu mücadelelerden zaferle ayrılmış bir ülkedir. Ülkemizin gücünü tüm Dünya biliyor. Bizim birlik beraberliğe ihtiyacımız var. Bizler yani spor camiamız örnek davranışlara imza atmalı. Ramazan Bayramı'nın herkes için sağlıklı geçmesini, kavganın gürültünün, şehitlerin olmayacağı bayramlar ve günlerin bizim ile birlikte olmasını temenni ediyorum.

 

murat-006.jpg

 

Mithat Ağa: Uzlaşmacı olalım

Futbol İl Temsilcisi Mithat Ağa'nın sporun birleştirici unsurundan söz etti ve bayram mesajında şu ifadelere yer verdi. "Değerli arkadaşlarım. Bir arada, omuz omuza görev yapıyoruz. Hepimizin hataları oluyor. Önemli olan bu hataları, bir birimizi kırarak değil, iyi niyet çerçevesinde düzeltmemiz lazım. Zor, bir o kadar da önemli bir görev üstleniyoruz. Her zaman uzlaşmacı, her zaman sağduyulu olalım. Bu vesile ile hepinizin bayramını kutluyorum."

 

mithast.jpg

 

Rıfat Kahraman: Birliğimiz bozulmasın

İl Hakem Kurulu Yönetim Kurulu Üyesi Rıfat Kahraman bayram mesajında "Tüm spor ailesinin bayramını tebrik ediyorum. Cenab-ı Hak birliğimizi, bütünlüğümüzü bozmasın, bozmak isteyenlere fırsat vermesin. Hepinize saygılar sunuyorum. Allah'a emanet olun." dedi.

 

rifatt.jpg

 

Musa Önal: Bu bayram milat olsun

Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Kocaeli Şubesi Yönetim Kurulu Üyesi Musa Önal bayram mesajında "İnşallah bu bayram, birlik ve beraberliğimiz için milat olur. En büyük temennimiz bu. Herkese iyi bayramlar." dedi.

 

musaa.jpg

 

Coşkun Çılkın'ın bayram mesajı

Saha Komiserleri Derneği Kocaeli Şubesi Yönetim Kurulu Üyesi Coşkun Çılkın'ın bayram mesajı şu şekildeydi. "Bütün büyüklerimizin, kardeşlerimizin ve dostlarımızın bayramını en içten dileklerim ile tebrik ediyorum. Bu bayram ve bundan sonraki bayramlarımızın birlik ve beraberlik içerisinde geçmesini temenni ediyorum."

 

coskunn-001.jpg

08 Temmuz 2016 Kocaeli- Spor


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR