İzmit’te altyapı çalışmaları devam ediyor

İzmit merkezde Hürriyet Caddesi ve Acısu’daki alt yapı çalışmaları devam ediyorHürriyet Caddesi’nde elektrik ve asfaltlama çalışmaları devam ederken,...

BÜYÜT

İzmit merkezde Hürriyet Caddesi ve Acısu’daki alt yapı çalışmaları devam ediyor

Hürriyet Caddesi’nde elektrik ve asfaltlama çalışmaları devam ederken, 10 gündür devam eden çalışmanın yaklaşık 2 hafta daha sürmesi bekleniyor. Vatandaşlar trafiği felç eden bu çalışmanın bir an önce bitmesini istiyor. Acısu’da ise parkeleme çalışmasının daha 3 ay süreceği öğrenildi.
HÜRRİYET CADDESİ’NDE SONA DOĞRU
Yürüyüş Yolu Hürriyet Caddesi’nde devam eden elektrik ve asfaltlama çalışmalarında artık sona gelindi. 5 adet trafonun yer altına alınma çalışması yaklaşık 10 gün daha sürecek. Asfaltlama çalışmaları da bu çalışmayla birlikte devam ediyor. Öte yandan çalışma süresince Hürriyet Caddesi 07.00 - 19.00 saatlerinde trafiğe kapalı olacak.
ACISU’NUN İŞİ UZUN
İzmit Acısu’daki parkeleme çalışmaları ise aralıksız devam ediyor. Alt yapı çalışmaları ile birlikte işin toplam süresinin 3 ay olmasına rağmen yetkililer daha kısa sürede çalışmalarını bitirip yolu açma çabasında. Vatandaşlar bir an önce çalışmaların bitip yolun kullanıma açılmasını istiyor.

10 Eylül 2012 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR