ODTÜ KYÖD Okulları yeni dönemi karşıladı

2015-2016 eğitim öğretim yılının 2. dönemine ‘Eğlenerek öğrenme’ sloganıyla giriş yapan ODTÜ Geliştirme Vakfı Özel KYÖD Ortaokulu yeni dönemi ‘Hazine...

2015-2016 eğitim öğretim yılının 2. dönemine ‘Eğlenerek öğrenme’ sloganıyla giriş yapan ODTÜ Geliştirme Vakfı Özel KYÖD Ortaokulu yeni dönemi ‘Hazine Avı’ etkinliğiyle karşıladı. Kendine güvenen, çalışkan, iş birlikçi ve yaratıcı öğrenciler yetiştiren ODTÜ KYÖD Ortaokulu bu alanda birçok dersi bir araya getiren projelerine bir yenisini daha ekledi.

 

YÜKSEK PERFORMANS

Matematik, Fen Bilimleri, Türkçe, Beden Eğitimi, Bilgisayar, İngilizce ve Almanca derslerini disiplinler arası yaklaşımla bir araya getiren etkinlikte başarmanın verdiği mutluluğu yaşayan öğrenciler hedefini gerçekleştirdi. Proje aşamasında öğrencilerinin bilişsel, duyusal ve psikomotor yeteneklerini kullanabilecekleri istasyonlarda yüksek performans sergiledi.  

 

MUTLULUKLARI GÖRÜLMEYE DEĞERDİ 

‘Mutlu bireyler mutlu bir gelecek inşa ederler’ inancını her zaman çalışmalarında ilk sırada tutan ODTÜ KYÖD Okulları öğretmenleri, öğrencilerinin güzel bir gün geçirmesi için ellerinden geleni yaptı ve okulda bol gülücüklü bir gün daha yaşandı. Eğlenerek öğrenen, takım çalışmalarıyla arkadaşlıklarını ve başarılarını gerçekleştiren Özel KYÖD Ortaokulu öğrencilerinin yüzlerindeki mutluluk görülmeye değerdi.

11 Şubat 2016 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR