Atatürk Ortaokulu KTO’ya teşekkür etti

Körfez Atatürk Ortaokulu Okul Müdürü Halil İbrahim Keleşoğlu ve beraberindeki okul yöneticileri Körfez Ticaret Odası’nı ziyaret ederek projelerine ver...

BÜYÜT

Körfez Atatürk Ortaokulu Okul Müdürü Halil İbrahim Keleşoğlu ve beraberindeki okul yöneticileri Körfez Ticaret Odası’nı ziyaret ederek projelerine vermiş oldukları maddi ve manevi destek için teşekkür etti.

Atatürk Ortaokulu Müdürlüğü öğretmenlerinden oluşan okul öncesi eğitimi güçlendirme ekibi, Körfez Ticaret Odası’nın da iştirakçisi olduğu, dezavantajlı aile çocuklarının okul öncesi eğitime kazandırılması çalışması ile 2011-2012 eğitim öğretim yılı toplam kalite yönetimi uygulamaları kapsamında eğitimde kalite ödülü yarışmasında ekip kategorisinde Türkiye 1. si oldu. KTO Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Efe ve Oda yöneticileri tarafından karşılan okul yöneticileri, KTO adına Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Efe’ye teşekkür belgesi takdim etti.

EFE’DEN TEBRİK

Teşekkür belgesinin takdim edilmesinin ardından KTO Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Efe, “Körfez Atatürk Ortaokulu’na, ‘Anne Çocuk El Ele Haydi Çocuk Bahçesine’ projesi kapsamında desteklerimiz olmuştu. Okulumuzun bu başarısı elbette bizleri de çok sevindirdi. Projenin iştirakçileri arasında yer alan Odamız adına da Okulumuzu Türkiye 1. oldukları için tebrik ediyorum.” dedi.

09 Temmuz 2012 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR