Mühendisler BUREAU Projesine hayran kaldı

Tolga Ok Başkanlığındaki Kocaeli İnşaat Mühendisleri Odası yönetimi beraberinde Eski Başkan Bekir Güre ile Birlikte İşadamı Dr. Müh. Murat Mustafa Sat...

BÜYÜT

Tolga Ok Başkanlığındaki Kocaeli İnşaat Mühendisleri Odası yönetimi beraberinde Eski Başkan Bekir Güre ile Birlikte İşadamı Dr. Müh. Murat Mustafa Satı tarafından hayata geçirilecek olan Kartepe’deki BUREAU Hotel Resıdence Store projesini yerinde incelemek üzere Misafir oldukları kurumda büyük ilgi ile karşılandılar. Oda Yönetimi Kocaeli İş dünyasının Merkezini değiştirecek BUREOU Projesi ile ilgili Dr. Müh. Murat Mustafa Satı’ya teşekkür ettiler.

 

BİRLİKTE YEMEK YEDİLER

Dr. Müh. Murat Mustafa Satı tarafından karşılanan Yönetim hep birlikte proje yemekhanesinde kendileri için hazırlanan yemekte bir araya geldiler, bütün yönetim kurulu üyelerinin kendilerini tek tek tanıttıkları yemek öncesi Murat Mustafa Satı “Ziyaret için Tolga Ok başkanlığındaki heyete teşekkür ederken Oda başkanı İnş. Müh. Tolga Ok’ta yaptığı açış konuşmasında “Murat Bey her zaman kendisini örnek alacağımız ve bölgeye kazandırdığı güzel projeler ile takdir ettiğimiz bir büyüğümüz, meslektaşlarımızın da ufkunu açacağına inandığımız böyle güzel bir projeyi hayata geçirdiği içinde kendisine ayrıca teşekkür ederiz” dedi.

 

ŞANTİYE ALANI GEZİLDİ

Hep birlikte yenilen yemek sonrası teknik ekip ile birlikte inşaat alanını dolaşan Kocaeli İnşaat Mühendisleri Odası yönetim kuruluna proje ile ilgili bilgiler veren Dr. Müh. Murat Mustafa Satı “Amacımız bu tür Projeler ile Bölgenin ihtiyaç duyacağı yatırımları hayata geçirmek, daha önce Kocaeli’ne kazandırdığımız Casaba Rsıdence ve Casaba Suite Projelerinden sonra Bureau Projesi ile de Ticari anlayışın değişeceğine inanıyoruz, bölgemiz en güzel projelere layık” diye konuştu.

 

ELEKTRONİK ORTAMDA PROJE SUNUMU

Şantiye alanının dolaşılmasından sonra satış sorumlusu Derya Zaloğlu tarafından oda yönetimine projeksiyon eşliğinde elektronik ortamda sunumu yapılan Bureau Hotel Resıdence Store projesi ile ilgili oda yönetimi hayranlıklarını ifade ederken, gezi programı hep birlikte içilen çaylardan sonra sona erdi. Kocaeli İnşaat Mühendisleri odası başkanı Tolga Ok Program sonunda yönetime gösterdikleri misafirperverlik dolayısı ile teşekkür etti.

 

KATILIM

Tolga Ok Başkanlığındaki Kocaeli İnşaat Mühendisleri Odası yönetiminde bulunan Kahraman Bulut-Baki Küçük-Volkan Gümüş-Adnan Sarısüleyman-Vural Altın-Ulaş Erankay-Eski Oda Başkanı Bekir Güre-Fatih Yazıcı-Baturhan Ürertürk-Bülent Savaşçı-Mustafa Nadir’de ziyarette hazır bulundular.

27 Şubat 2015 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR