Kocaeli Aydınlar Ocağı’ndan Kaymakam Emiroğlu’na ziyaret

Kocaeli Aydınlar Ocağı Başkanı Av. Ruhittin Sönmez, Başkan Yardımcısı İşadamı Cemal Barış, Yönetim Kurulu üyesi Kimya Y. Müh. Mustafa Görgün, İlim İs...

BÜYÜT

Kocaeli Aydınlar Ocağı Başkanı Av. Ruhittin Sönmez, Başkan Yardımcısı İşadamı Cemal Barış, Yönetim Kurulu üyesi Kimya Y. Müh. Mustafa Görgün, İlim İstişare Kurulu Başkanı Sigortacı Nihat Gürer, İlim İstişare Kurulu üyeleri Mali Müşavir Ahsen Okyar, Harita Müh. Ali Kahraman, Disiplin Kurulu Başkanı Teknisyen İdris Türkten'den oluşan Aydınlar Ocağı heyeti  Kaymakam Ersin Emiroğlu'na başarılar diledi.

Kaymakam Emiroğlu’na, Ocağın hatıra hediyesini Nihat Gürer, "Bosna'dan Kosova'ya" kitabını da Başkan Ruhittin Sönmez takdim etti.

Çok hoş ve verimli bir sohbet ortamında Kaymakam Ersin Emiroğlu'nun kültürü ile Yunus Emre ve tasavvufi düşünce alanındaki birikimi dikkat çekti.

 

ERSİN EMİROĞLU KİMDİR?

1969 Giresun doğumlu olan Ersin EMİROĞLU, ilk ve orta öğrenimini Zonguldak'ın Çaycuma ilçesinde tamamladıktan sonra 1986 yılında İ.Ü. S.B.F. Kamu Yönetimi Bölümünden 1990 yılında mezun oldu. İçişleri Bakanlığı'nın açtığı sınavı kazanarak 1992 yılında Bolu Kaymakam adayı olarak göreve başladı. 

Ersin Emiroğlu, 1995 yılında Kastamonu Abana ilçe Kaymakamlığı'na başladı. 1998-2000 tarihleri arasında Diyarbakır Kulp Kaymakamlığı, 2000-2004 tarihleri arasında Balıkesir İvrindi Kaymakamlığı, 2004-2007 tarihleri arasında Mardin Nusaybin Kaymakamlığı görevinden sonra Eylül 2007-2011 tarihinde Sakarya Kaynarca Kaymakamlığı görevlerinde bulundu. 2011 Kaymakamlık Kararnamesi ile AYDIN-Didim'e atanan Kaymakamımız, son kararname ile ilçemiz İzmit Kaymakamlığına atandı. Evli ve iki kız çocuğu babası olan Kaymakamımız, iyi derecede İngilizce biliyor. 

13 Ekim 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR