Demirel’e rakip çıkmadı

AKP’de yaklaşan kongreler öncesinde yaşanan son gelişmeler hakkında bilgilendirme toplantıları devam ediyor. Karamürsel İlçe Başkanı Recep Demirel de...

BÜYÜT

AKP’de yaklaşan kongreler öncesinde yaşanan son gelişmeler hakkında bilgilendirme toplantıları devam ediyor. Karamürsel İlçe Başkanı Recep Demirel de, parti binasında düzenlenen basın toplantısı ile kongre süreci ile ilgili bilgileri kamuoyu ile paylaştı. Toplantıya, belediye başkanı İsmail Yıldırım ile partili yöneticileri de katıldı.

 

“TEK ADAY BENİM”

7 Kasım Cuma günü saat 13.00’te Karamürsel Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek olan AKP Karamürsel ilçe kongresinde atanmış olarak görev yapan mevcut başkan Recep Demir’in karşısına rakip çıkmadı. Demirel, kongrelerin tek liste ile gerçekleştirileceğini yineledi ve şu anada kadar ilçedeki tek adayın da kendisi olduğunu dile getirdi.

 

25 KİŞİLİK YÖNETİM

Mevcut yönetim kurulunda değişiklikler yapacaklarını dile getiren ilçe başkanı Recep Demirel, “Kongreler yorulan bazı arkadaşlarımızın dinlenmelerini sağlayabilir. Biz de o arkadaşlarımızın düşüncelerine saygıyla yaklaşırız. Ayrıca ilçe yönetim kurulu sayısında düşüşe gidilebileceğini, sayı bu kongrede 25’e düşebilir” dedi.

 

“AYRILANLAR OLABİLİR”

Geride kalan iki seçim sürecinde yönetim olarak çok iyi bir performans sergilediklerini dile getiren Demirel, şöyle konuştu: “Önce yerel seçimde, ardından cumhurbaşkanlığı seçimlerinde başarılı neticeler aldık. Bu süreç tek başına benim elde edebileceğim bir başarı değil. Başarılı bir ekibiz. Bu uyumumuz son iki seçimde sandığa da yansımıştır. Bu kadar yoğun bir dönemin ardından bırakmak isteyenler olabilir. Kendilerine saygı duyacağız” dedi.

 

“İSTİŞARELER YAPILDI”

Adaylık kararını ilçedeki teşkilat mensupları ile bir araya gelip, yapılan istişarelerin ardından verdiğini dile getiren Demirel, “Belediye başkanımız İsmail Yıldırım ile ilgili açıklamam yanlış anlaşılmış. Bu karar teşkilatımızın tümü ile görüşerek alındı. Kongre süreci 15 Eylül’de start aldığı. 22 Şubat 2015’te ise il kongrelerinin tamamlanacağını söyledi.

 

“DELEGE SEÇİMLERİ ÖNEMLİ”

Delege seçimlerinin önemine değinen ilçe başkanı Recep Demirel, sözlerini şöyle tamamlandı: “Delege seçimleri tüm üyelerimizin katılımı ile kendi bölgelerinde ve sandık konularak yapılacak. Bu seçimler partimizin ilkeleri doğrultusunda yapılacak. Partimiz v ilçemiz için hayırlı olsun”

12 Ekim 2014 Kocaeli- Siyaset


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR