İHALE DOSYASI

    Ambarcı’da arazi satılacak   Kocaeli 1. Sulh Hukuk Mahkemesi Satış Memurluğu tarafından bir taşınmazın satışı yapılacak. İzmit Ambarcı Köyü mevk...

BÜYÜT

 

 

Ambarcı’da arazi satılacak

 

Kocaeli 1. Sulh Hukuk Mahkemesi Satış Memurluğu tarafından bir taşınmazın satışı yapılacak. İzmit Ambarcı Köyü mevkiindeki 776 metrekare büyüklüğündeki arazinin satışı açık artırma usulü ile yapılacak. 80 bin lira bedel ile başlayacak artırmanın 30 Haziran Pazartesi günü saat 14.00’da gerçekleşeceği bildirildi.

 

----- -----

 

Mahkeme’den arazi satışı

 

Kocaeli 1. Sulh Hukuk Mahkemesi Satış Memurluğu tarafından bir taşınmazın satışı yapılacak. İzmit Ambarcı Köyü Sayvanlar mevkiindeki 9 bin 820 metrekarelik arazinin satışı açık artırma usulü ile yapılacak. 29 bin 460 lira bedel ile başlayacak artırmanın 30 Haziran Pazartesi günü saat 14.10’da gerçekleşeceği bildirildi.

 

----- -----

 

Diş hastanesine

malzeme alınacak

 

Derince Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nde kullanılmak üzere 20 kalem tıbbi malzeme alımı için ihale yapılacak. 3 haziran Salı günü saat 10.00’da yapılacak olan ihalede temin edilecek olan malzemelerin peyderpey hastaneye ulaştırılacağı belirtildi.

 

----- -----

 

Büyükşehir güvenlik

hizmeti alacak

 

Büyükşehir Belediyesi, Zabıta Daire Başkanlığı Güvenlik Şube Müdürlüğü tarafından özel güvenlik hizmeti almak için bir ihale yapılacak. Belediyenin ihale işleri müdürlüğündeki ihalenin 17 Haziran Salı günü saat 14.30’da gerçekleşeceği bildirildi.

 

----- -----

 

Hizmet binaları temizlenecek

 

Büyükşehir Belediyesi Destek Hizmetleri Daire Başkanlığı tarafından hizmet binalarının temizlik ve genel hizmetlerinin yürütülmesi için bir hizmet alımı ihalesi yapılacak. İhale işleri müdürlüğündeki ihalenin 20 Haziran Cuma günü 15.30’da yapılacağı açıklandı.

 

----- -----

 

Büyükşehir su

malzemesi alacak

 

Büyükşehir Belediyesi Park, Bahçe ve Yeşil alanlar Daire Başkanlığı tarafından sulama malzemesi satın alınması için bir ihale yapılacak. İhale işleri şube müdürlüğündeki ihalenin 5 Haziran Perşembe günü saat 14.30’da gerçekleşeceği açıklandı.

27 Mayıs 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR