Muhtarlar hizmetlerden memnun “5 yılda hedef 100 park”

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, görev yaptıkları süre içinde hedeflerinin İzmit’te park sayısını 100’e çıkarmak olduğunu söyledi.İzmit Beledi...

BÜYÜT

İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, görev yaptıkları süre içinde hedeflerinin İzmit’te park sayısını 100’e çıkarmak olduğunu söyledi.

İzmit Belediyesi’nin muhtarlarla her ay düzenli olarak tekrarladığı değerlendirme toplantısı meclis salonunda yapıldı. İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan başkanlık ettiği toplantıda bölgesel sorunlar değerlendirildi. Toplantıya başkan yardımcıları Hüseyin Üzülmez, Mehmet Öztürk, Ayhan Acar ve Murat Demir, Belediyenin Muhtarlık Masası Koordinatörü İbrahim Elgin, Türkiye Muhtarlar Derneği Kocaeli Şube Başkanı Vedat Yoldaş ile daire müdürleri de hazır bulundu. Karşılıklı görüş ve değerlendirmelerin yapıldığı toplantı yaklaşık 4 saat sürdü.

2011 ÇOK YOĞUN GEÇECEK
İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan toplantıya katılan tüm muhtarları tek tek dinleyerek her bölgenin çözüm gerektiren öncelikli sorunları konusunda yapılacakları anlattı. Doğan “Bu yılı mahallelerdeki eksikleri tamamlayarak değerlendireceğiz. Son iki yılda mahallelerde çok önemli çalışmalar yapıldı. İzmit’in marka bir kent olabilmesi için gelişimi mahallelerden başlatacağımızı söylemiştik. 2011 yılı mahallelerde çok yoğun geçecek” şeklinde yapılacak hizmetlerin sinyallerini verdi. Toplantıda istatistiki bilgilerle, yapılan çalışmaları değerlendiren Doğan, 2 yılda 30 park açtıklarını söyleyerek “ Hedefimiz bu sayıyı 5 yılda 100 park seviyesine getirmektir.

05 Nisan 2011 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR