Muhasebeciler’de zafer Ender Şenol’un

Kocaeli Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası seçimleri dün yapıldı. 1325 üyenin oy kullanma hakkının bulunduğu seçimlerde 289 oy alan Ener Şenol t...

BÜYÜT

Kocaeli Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası seçimleri dün yapıldı. 1325 üyenin oy kullanma hakkının bulunduğu seçimlerde 289 oy alan Ener Şenol tekrar başkan seçildi

Kocaeli Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası (KSMMMO)’nın 7 kişilik yönetim, 5 kişilik disiplin, 3 kişilik denetleme kurulu ve 21 kişilik birlik delegasyonu seçimi, oda meclisi ve diğer komisyonların üyeleri seçildi.
KSMMMO’nun dün gerçekleşen seçiminde 5 grup ve 3 bağımsız aday yarıştı. Seçime Aktif Mali Müşavirler Grubu1. Sıradan, Değişim Grubu 2. Sıradan, Gebze Uyum Grubu 3. Sıradan, Meslekte Birlik Grubu 4. Sıradan, Sevgi Grubu 5. Sıradan girdi. 1325 üyenin oy kullanma hakkının bulunduğu seçimlerde 7 kişilik yönetim, 5 kişilik disiplin, 3 kişilik denetleme kurulu ve 21 kişilik birlik delegasyonu seçimi, oda meclisi ve diğer komisyonların üyeleri seçildi. Üyeler kendileri için hazırlanan toplam 5 sandıkta oy kullandılar.

Kongrede Aktif Mali Müşavirler Grubu’nun adayı 23 yıldır odanın başkanlığını da yapan Ender Şenol, Meslekte Birlik Grubu’nun adayı Kemal Demir, Sevgi Grubu’nun adayı Remzi Özcan, Değişim Grubu’nun adayı Taner Öner, Uyum Grubu’ndan Yücel Ersoy ile bağımsız olarak Hüseyin Albayrak, Şakir Süloğlu ve Abdülkadir Aydın başkan olabilmek için yarıştı.

BİRLİK BERABERLİK MESAJLARI
Seçimlerde Aktif Mali Müşavirler Grubu’nun adayı 23 yıldır odanın başkanlığını yapan Ender Şenol, yaptığı açıklamada; Çıkan sonuç bütün mesleği ilgilendiriyor. Bu bir mücadeledir, hizmet etmek esastır, herkesin aday olma hakkı vardır. Biz birikimimizin verdiği tecrübeyle yola çıktık. Tekrar görev verilmesi durumunda bunu layıkıyla yerine getireceğiz” dedi.

Sevgi Grubu adına seçime katılan Remzi Özcan konuşmasında; “Gruplaşmadan ve siyasetten uzak partiler üstü bir yapıdır bu. Sevgi Grubu olarak bu seçimlerde farklılık ve farkındalık yarattığımız kanısındayım. Seçimler gelir geçer önemli olan dostluk, birlik ve beraberliktir. Ben seçimlere renk kattığımızı düşünüyorum” dedi.

Meslek Birlik Grubu’ndan Kemal Demir ise; “Meslek Birlik Grubu olarak mevcut oda yönetiminin çalışmalarını yeterli bulmadığımızdan dolayı aday olduk. Yarışın galibi kim olursa olsun kazanan mesleğimiz ve meslek taşlarımız olacaktır” dedi.

Değişim Grubu’ndan Taner Öner; “Oy kullanmaya gelen arkadaşlar mesleğe sahip çıkmışlardır. Odamızın 3 yılına etki edecek bir seçim olmuştur. Odamız için hayırlısı olsun” dedi.
HABER: Habip AZBAY

10 Haziran 2013 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR